Книжкові виставки нашої бібліотеки

Архів виставок

.

Закон і ми

/Files/photogallery/8382/DSCN0221.jpg 11 листопада у школі розпочався Тиждень посиленої профілактики правопорушень.
З 11.11 по 15.11 у класах будуть проведені такі заходи:
тренінги «Правильне спілкування», «Взаєморозуміння. На чому воно грунтується?», «Умій контролювати свої бажання», година спілкування «Цінність людської особистості», бесіда «Умій сказати, умій і змовчати», зустріч з працівниками правоохоронних та медичних закладів, виставка плакатів «Підліток і закон».
15 листопада буде проведений День спільних дій в інтересах дітей, в ході якого пройдуть: години спілкування «Що значить бути вихованою людиною?», «Чужого горя не буває», «Різні люди – різні погляди», «Закон і ми», бесіда «Добра людина. Яка вона?», відкритий мікрофон «Дисципліна – свобода чи необхідність?», школа ввічливості «Жити – значить спілкуватись», тренінг «Уміння вести розмову – це талант».
У бібліотеці оформлена викладка книг "Закон і ми"
Тут можна познайомитись із законами, за якими живуть усі люди нашої держави. Наприклад, для того, щоб люди точно знали, які дії є злочином, у державі створено Кримінальний кодекс - книгу, у якій перераховані усі злочини. Усі громадяни нашої держави мають хоча б раз прочитати Кримінальний кодекс України. Є також Сімейний, Земельний кодекси, Кодекс законів про працю. Приходьте до бібліотеки і читайте!
А для дітей 6-10 років цікавим буде цей сайт:
БЕЗПЕКА ДЛЯ МАЛИХ ТА ДОРОСЛИХhttp://www.babybezpeka.org.ua/

Не витравити з серця біль Афгану...

Виставка книг про Афганістан
Указом Президента України №329/2013 2014 рік оголошено в Україні Роком учасників бойових дійна території інших держав
25 років тому в Афганістані завершилася військово-політична спецоперація Радянського Союзу, яка тривала 10 років. Участь у ній взяли 160375 військовослужбовців – вихідців з України. 3360 з них загинули, 72 пропали безвісти, 3560 стали інвалідами.
Згодом керівництво тодішнього СРСР визнало війну в Афганістані політичною помилкою, однак це аж ніяк не применшує особистого подвигу тих, хто став прикладом самопожертви та вірності військовій присязі.
Афганська війна залишила невиліковну рану в душах та серцях тих, хто пройшов вогненними гірськими стежками, хто втратив друзів, синів чи батьків.

Постанова Верховної Ради України від 20.06.2013 № 344-VIIПро відзначення в Україні 25-їрічниці виведення радянських військ з Афганістану


9 вересня – 185 років від дня народження Льва Миколайовича Толстого

/Files/photogallery/8382/130920131130.jpg Л.М.Толстой - видатний російський письменник, учасник Кримської війни 1853–1856 рр., Почесний академік Петербурзької АН, освітній діяч, експериментатор і новатор в галузі навчання та виховання дітей, організатор шкіл для селянських дітей.
Він є автором підручників "Азбука", "Курс арифметики", "Книги для читання".
Найвідоміші літературні твори: автобіографічна трилогія"Дитинство", "Отроцтво", "Юність", роман-епопеїя "Війна і мир", романи "Анна Кареніна", "Воскресіння", драма "Влада темряви", "Севастопольські оповідання", повість "Хаджи-Мурат" та ін.
Запрошуємо відвідати книжкову виставку , присвячену творчості цього геніального письменника.
До вашої уваги матеріали про Л.М.Толстого у мережі Інтернет:
http://tolstoy.lit-info.ru/ (сайт, присвячений творчості Л.М. Толстого)
http://www.yasnayapolyana.ru/index.html (сайт "ЯСНАЯ ПОЛЯНА")

Всесвітній день поезії

/Files/photogallery/8382/IMG_1937.JPG

Всесвітній день поезії відзначається щорічно 21 березня згідно з резолюцією 30-ї сесії ЮНЕСКО, яка відбулася в Парижі в 1999 році
Більшість людей любить вірші, і навіть останій "двієчник" легко може продекламувати 1-2 строфи, які він пам'ятає з дитинства.
Книжкова виставка нагадає вам ваші улюблені поезії - уривки з них ви можете побачити поряд із книжками.
На викладці є і вірші наших учнів. Деякі з них можна прочитати на сторінці "Творчість наших читачів"

"Світе тихий, краю милий, моя Україно!"
(до дня народження Т.Г.Шевченка)

/Files/photogallery/8382/IMG_1894-1.JPG
Тарас Григорович Шевченко (1814-1861) -
видатний український поет, художника, мислитель, чия літературна спадщина вважається основою української літератури й сучасної української мови
Тарас Шевченко був людиною універсальних обдарувань та інтересів. Все його життя і творчість були присвячені українському народу. Поет мріяв про ті часи, коли його країна буде незалежною суверенною державою, коли в Україні шануватимуться мова, культура та історія народу, а люди будуть щасливими.
Літературна спадщина Шевченка обіймає велику збірку поетичних творів («Кобзар»), драму «Назар Стодоля» і 2 уривки з інших п'єс; 9 повістей, щоденник й автобіографію, написані російською мовою, записки історично-археологічного характеру («Археологічні нотатки»), 4 ст. та понад 250 листів.
Тарас Шевченко. Кобзар

"Народе мій, до тебе я ще верну..."
(до 75 річниці від дня народження Василя Стуса)

/Files/photogallery/8382/IMG_1729.JPG
Василь Семенович Стус (1938-1985) - український поет, прозаїк, перекладач, правозахисник. Він був одним із найактивніших представників українського культурного руху шістдесятників. Герой України.
За переконання в необхідності української культурної автономії творчість Василя Стуса була заборонена радянською владою, а сам поет був на 12 років позбавлений волі.
Поезії — Стихи (українською та російською)
Василь Стус: Біографія. Творчість. Критика. (Клуб поезії)

2012 рік проголошений Роком спорту
та здорового способу життя

Книги від Національного олімпійського комітету
Запрошуємо відвідати книжкову виставку

"Олімпійське сузір'я України"

На викладці представлені книги, які надійшли до нашої школи у подарунок від Національного олімпійського комітету в рамках Всеукраїнської акції "Олімпійська книга".

Як зазначив Президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка, " Книга завжди була, є і буде джерелом мудрості та знань, найкращим порадником та надійним помічником. "Олімпійська книга" відкриє великий і цікавий світ спорту з його непідробними емоціями, фантастичними перемогами та умінням впевнено йти до своєї мети"

.

2011 - Рік Космосу

/Files/photogallery/12/IMG_1460.JPG У 2011 році виповнюється 50 років від часу першого польоту у космос людини – Юрія Олексійовича Гагаріна.

Це сталося 12 квітня 1961 року. Саме на честь цієї події названо вулицю 12 Квітня, на якій розташована наша школа.
Шкільна бібліотека запрошує відвідати книжкову виставку, присвячену Року Космосу. На ній представлені книги про космонавтику та авіацію, перші космічні подорожі.
У розділі

"Україна - космічна держава"

зібраний матеріал про українських космонавтів та про внесок нашої країни у освоєння космічного простору.
Пропонуємо також прочитати книгу, написану першим космонавтом Землі:
Юрий Гагарин. Дорога в космос

Кiлькiсть переглядiв: 209