ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ

Шановні учні та батьки!

Матеріали дистанційного навчання розміщено на створеному для вашої зручності Google Classroom, де розміщено навчальний матеріал в період організації освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання .

Також частина занять буде проводитись у синхронному режимі в вигляді відео конференцій на платформі ZOOM, Google Meet. Слідкуйте за запрошеннями на вашій електронній пошті або Viber.

Для фіксації оцінок учнів та домашніх завдань використовуються електронні журнали та електронні щоденники на платформі NZ.ua

Виникли питання? Зв'яжіться з нами:

тел. 725-53-61
email: sch71@kharkivosvita.net.ua

Години прийому директора закладу освіти Воробйовой О.І.
Понеділок 14:00 - 16:00
Четвер 08:00 - 10:00

Для зворотнього зв’язку з учителями-предметниками та класним керівником ви можете використовувати:

- Спільні групи класного керівника, учнів та вчителів-предметників у Viber;
- Надсилати завдання для перевірки особистими повідомленнями вчителю-предметнику на електронну пошту, Viber;
- Брати участь у відеоконференціях, що проводять вчителі-предметники нашої школи.

Корисні Інтернет-ресурси

Для навчання з використанням технологій дистанційного навчання та для додаткового ознайомлення з темами під час очного навчання можна використовувати вебплатформу "Всеукраїнська школа онлайн".

Дистанційна школа "Атмосферна школа" надає безкоштовний доступ до пакету "Слухач" із готовими навчальними матеріалами, які можуть використовувати й учителі.

Підготовка до ЗНО на osvita.ua

Видавництва, які надають безкоштовний доступ до книг:

1. Дитячі книжки видавництва "Ранок".
2. Книгарня Yakaboo.

ТБ-платформи відкрили безкоштовний доступ до мультиків та уроків:

1. MEGOGO
2. Volia TV