ДИСТАНЦІЙНА РОБОТА

/Files/photogallery/8274/skanuy-i-navchaysia.jpg Електронна бібліотека: у вільному доступі розміщено підручники і посібники

На сайті Інституту модернізації змісту освіти доступні електронні версії підручників для закладів загальної середньої освіти з 1-го до 11-го класу.
Загалом у вільному доступі розміщено 1288 підручників і посібників. Завдяки QR-коду вчителі та учні можуть за лічені секунди знайти необхідні підручники.

/Files/photogallery/8274/Dist platformy.jpg Дистанційні платформи для навчання, саморозвитку та отримання допомоги й перевіреної інформації

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.
Тут ви знайдете проєкти МОН, започатковані спільно з партнерами, корисні канали YouTube, Telegram, Viber, ресурси для дошкільнят.
Під час воєнного стану дистанційні школи надають безоплатний доступ до навчання. Команда МОН підготувала перелік шкіл і організацій, які можуть допомогти дітям і сім’ям.
Перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та отримання важливої інформації під час війни

/Files/images/online_education1.jpg Читання під час війни

Під час воєнного стану деякі видавництва запропонували читачам електронні версії своїх книжок безкоштовно, а одна з онлайн-книгарень відкрила доступ до сотень видань у мобільному додатку (зокрема в аудіоформаті).
Ми зібрали для вас перелік видавництв, які надають безкоштовний доступ до книг, та поради фахівців - що і як читати під час війни.
Запрошуєио на нашу сторінку!