ІНФОРМАЦІЯ ПРО ШКІЛЬНУ БІБЛІОТЕКУ

Провідний бібліотекар
Стаж бібліотечної роботи – 39 років

/Files/photogallery/12/IMG_6805.jpgТЕМА:
Розвиток читацької компетентності та інформаційної культури користувачів

ПРОВІДНА ІДЕЯ:
Бібліотека – це інформаційний центр, який дає можливість вільного доступу до інформації всього світового співтовариства

Форми використання інформаційних технологій для залучення дітей і підлітків до читання:

- просування книги та читання через сайт бібліотеки;
- створення електронних ресурсів бібліотекарем;
- створення електронних ресурсів школярами.

Загальні відомості про бібліотеку:

Рік заснування – 1969
Кількість читачів – 447
З них учні – 408
Вчителі та батьки - 39

Головні показники діяльності бібліотеки:

Кількість основного бібліотечного фонду – 8748 прим.
Підручників – 11539 прим.
Середня відвідуваність – 31
Середня книговидача – 28

Моніторингові дослідження бібліотеки

Аналіз читацьких інтересів учнів 8-9 класів
Кількісний аналіз читання учнів 2-4 класів
Кількісний аналіз читання учнів 5-7 класів
Користування мережею Інтернет
Читання учнів 6-7 класів

Друковані роботи

Кударенко Т. Новий формат шкільної бібліотеки // Шкільний бібліотечно-інформаційний центр. – 2014. – №2. – с.6-10.
Кударенко Т.Л., Захарова Р.І. «Відкриваємо для себе Гете» (літературний проект) // Шкільний бібліотекар. – 2015. - №6. – с.11-15.
Кударенко Т.Л. Метод проектів у формуванні компетентного користувача бібліотеки // Шкільний бібліотекар. – 2016. - №7. – с.2-4.
Кударенко Т.Л. Сторінками творів українських письменнників (літературна гра для учнів 5-6 класів) // Шкільний бібліотекар. – 2017. - №2. – с.17-18.

Наші досягнення

/Files/photogallery/7958/2016-уоа.JPG
2016 рік

Грамота управління освіти адміністрації Орджонкідзевського району Харківської міської ради за сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди Міжнародного жіночого дня
/Files/photogallery/7958/Грамота Гете-Інститута.JPG
Грамота Гете-Інституту в Україні за багаторічне співробітництво з Німецьким читальним залом у Харкові.

/Files/photogallery/7958/Сертификат 2016.jpg
І місце у другому етапі конкурсу журналу "Шкільний бібліотекар" "Найкраща стаття рубрики - 2016"
у номінації "Практичний досвід"

/Files/photogallery/7958/Сертификат.jpg 2015 рік

І місце у другому етапі конкурсу журналу "Шкільний бібліотекар"
"Найкраща стаття рубрики - 2015" у номінації "Проект"
ІІ місце у фіналі цього конкурсу.

Слайд презентації

2014 рік

ІІІ місце у районному етапі Всеукраїнського конкурсу "Шкільна бібліотека" у номінації "Бібліотечний веб-ресурс"

/Files/photogallery/7958/2013_ХДНБ.JPG

2013 рік

Подяка від ХДНБ ім.В.Г.Короленка за активну творчу співпрацю з Харківською державною науковою бібліотекою ім.В.Г.Короленка та Німецьким читальним залом у Харкові
/Files/photogallery/7958/2013_Мисик.JPG
Подяка від народного депутата України В.Ю.Мисика за якісну подготовку бібліотеки до навчального року

2012 рік

/Files/photogallery/7958/IMG_7133.JPG

2011 рік

Почесна грамота Департаменту освіти Харківської міської ради за сумлінну працю, високий рівень майстерності, творчий підхід до роботи, вагомий особистий внесок у справу виховання, навчання і розвитку дітей та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек
/Files/photogallery/7958/5.jpg

ІІІ місце у районному етапі Всеукраїнського конкурсу "Шкільний бібліотекар" в межах Всеукраїнської акції "Живи, книго!"

2010 рік

І місце у районному конкурсі на кращу шкільну бібліотеку
ІІ мсце у районному етапі Всеукраїнської акції «Живи, книго!»

Диплом обласної педагогічної виставки «За ґрунтовну індивідуальну роботу з читачами»
/Files/photogallery/7958/5.jpg /Files/photogallery/7958/6.jpg /Files/photogallery/7958/2.jpg

2009 рік

ІІ місце у районному етапі Всеукраїнської акції «Живи, книго!»
ІІ місце у районному етапі конкурсу «Шкільний бібліотекар 2009 року»
/Files/photogallery/7958/3.jpg

/Files/photogallery/7958/1.jpg/Files/photogallery/7958/4.jpg