НАЦІОНАЛЬНИЙ ТИЖДЕНЬ ЧИТАННЯ

2023 рік

/Files/photogallery/9433/НТЧ-2023.jpg

У 2023 році Всеукраїнська інформаційно-просвітницька акція проходить з 04 до 10 грудня і має на меті консолідацію українського суспільства навколо читання як життєвої стратегії.

Цьогоріч гасло Акції – «Бути своїми», в яке ми вкладаємо безліч сенсів і практичного змісту. Ми переконані, що читання важливих книжок сприяє єднанню українського народу, формуванню нашої ідентичності, збереженню культурно-мовної спадщини держави.

Читання є важливим у час миру і добробуту, але ще важливішим – у часи випробувань, які випали на нашу долю через війну. Книжки можуть стати нашим захистом і нашою зброєю, друзями і порадниками, вчителями і лікарями. За допомогою Акції ми хочемо привернути увагу до важливості і приємності читання, надихнути українців відвідати бібліотеку чи книгарню.

/Files/photogallery/9433/НТЧ 3А Фотоколаж 20231205.jpg Книгу не замінить ніщо!

Вікторина до Національного тижня читання

3-А клас

4 грудня в Україні стартував третій за рахунком Національний тиждень читання. Він об’єднує між собою читачів, видавців, письменників, книгарів зі всієї країни та покликаний розвивати культуру читання серед українців.

Учні 3-А класу Харківської гімназії №71 доєдналися до тижня читання та планують безліч заходів, пов'язаних з читанням!

/Files/photogallery/9433/НТЧ 3А Вікторина 20231205.jpg Національний тиждень читання

Фотоколаж

3-А клас

Важливо, щоб читання стало повсякденною звичкою кожного українця та гарною традицією в передріздвяний час об'єднуватися навколо читання, ділитися своїми великими й маленькими персональними читацькими рейтингами, обговорювати прочитане, підтримувати українську книжку, надто в такий темний і крихкий час для нашої країни, її культури зокрема. Нехай Національний тиждень читання надихає вас, ваших друзів, рідних, коханих, колег відвідати бібліотеку чи книгарню!

/Files/photogallery/9433/НТЧ 8А Квест 20231205.jpg Стежками улюблених творів

Літературний квест

8-А клас

4 грудня в рамках "Національного тижня читання" учні 8-А класу разом з вчителем І. О. Мірошниченко провели літературний квест "Стежками улюблених творів".

Учні відвідали станції «Музей казок», «Пошукова», «Математична», «Поетична», «Криптограма», «У кінотеатрі».

Учасники квесту не лише справилися із запропонованими завданнями, але й знайшли секрет справжнього щастя! І секрет у тому, що щастя насправді є у кожному із нас, і потрібно просто уміти його розгледіти.

/Files/photogallery/9433/НТЧ 4Б Читацький марафон.jpg Читацький марафон

4-Б клас

Ще з далекого дитинства ми пам’ятаємо, що книга – це джерело знань. І що ті, хто читає, завжди будуть керувати тими, хто дивиться телевізор. Цінність книг неможливо охопити, адже вони примушують нас вмикати свою уяву – ось чому читати завжди цікавіше, ніж дивитися екранізацію.

З метою розвитку читацьких навичок та популяризації читання учні 4 – Б класу долучилися до Всеукраїнського тижня дитячого читання та провели «Читацький марафон». Діти із задоволенням читали уривки творів, презентували улюблені книги, декламували поезії. На заході панувала творча атмосфера, учні ділилися враженнями, дискутували, обговорювали зміст прочитаного.

/Files/photogallery/9433/НТЧ 11А М.Хвильовий.jpg Читаємо Хвильового

11-А клас

У фокусі Національного тижня читання - постать Миколи Хвильового, адже 13 грудня Україна відзначатиме 130 років від дня його народження. До ювілею письменника 7-8 грудня у 11-А класі пройшов онлайн-захід "Читаємо Хвильового"

/Files/photogallery/9433/НТЧ 7Б Читаємо укр.jpg Читаємо онлайн твори українських письменників

7-Б клас

/Files/photogallery/9433/НТЧ 2Б.jpgКнига - це наш всесвіт знань!

2-Б клас

8.12 до Національного тижня читання долучилися учні 2-Б класу.

Виявилося, що вони віддають перевагу добрим історіям про дружбу, традиції, родину, Батьківщину. Для наших маленьких читачів важливо, щоб історія була оптимістичною і мала щасливий кінець.