ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МІСЯЧНИК ШКІЛЬНИХ БІБЛІОТЕК

У 2018 році Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек проходив
з 1 по 31 жовтня

під гаслом

«Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини».

Він був присвячений В. О. Сухомлинському,

видатному українському педагогу-гуманісту, вченому зі світовим ім’ям, з нагоди 100-річчя від дня його народження.

Цьогорічний Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек був спрямований на реалізацію основних пріоритетів Нової української школи, зокрема, формування покоління, яке здатне вчитися протягом усього життя, продуктивно розв’язувати нагальні проблеми сучасності, розвивати цінності громадянського суспільства.
Методичні рекомендації щодо проведення місячника
План проведення місячника у ХЗОШ №71
Заходи ХЗОШ №71 в рамках місячника

/Files/images/rozd_cutted.gif