ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МІСЯЧНИК ШКІЛЬНИХ БІБЛІОТЕК

/Files/photogallery/7916/Читач.JPG

У 2017 році Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек проходив
з 1 по 31 жовтня під гаслом «Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя»

Цьогорічний Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек був спрямований на реалізацію основних пріоритетів Нової української школи, зокрема, формування в учнів уміння розумно та раціонально користуватися природними ресурсами, усвідомлення ролі навколишнього середовища для життя і здоров’я людини, здатність і бажання дотримуватися здорового способу життя.
Методичні рекомендації щодо проведення місячника
План проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек - 2017 у ХЗОШ № 71
Заходи бібліотеки в рамках місячника

Архів