ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МІСЯЧНИК ШКІЛЬНИХ БІБЛІОТЕК

У 2019 році Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек проходить
з 1 по 31 жовтня

під гаслом

«Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня».

Цьогорічний Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек спрямований на реалізацію основних пріоритетів НУШ, зокрема,створення умов для розвитку і самореалізації кожної особистості, формування покоління, яке здатне вчитися упродовж всього життя, продуктивно розв’язувати нагальні проблеми сучасності, розвивати цінності громадянського суспільства

Методичні рекомендації щодо проведення місячника
План проведення місячника у ХЗОШ №71
Заходи ХЗОШ №71 в рамках місячника