ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МІСЯЧНИК ШКІЛЬНИХ БІБЛІОТЕК

У 2018 році Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек проходить
з 1 по 31 жовтня

під гаслом

«Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини».

Він присвячений В. О. Сухомлинському,

видатному українському педагогу-гуманісту, вченому зі світовим ім’ям, з нагоди 100-річчя від дня його народження.

Цьогорічний Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек має сприяти реалізації основних пріоритетів Нової української школи, зокрема, формуванню покоління, яке здатне вчитися протягом усього життя, продуктивно розв’язувати нагальні проблеми сучасності, розвивати цінності громадянського суспільства.
Методичні рекомендації щодо проведення місячника

Архів

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек -2017 «Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя»
Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек -2016 "Книга і читання - важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів"