ЖИТТЯ БІБЛІОТЕКИ

Презентація книги С.Шварца "Путешествие в провинциальную столицу. Прогулки по старому Харькову"

26.05.2017
Книгу про наше прекрасне місто "Путешествие в провинциальную столицу. Прогулки по старому Харькову" представив її автор - Станіслав Шварц. У цій чудово ілюстрованій і дуже цікавій книзі більше 800 фото Харкова. Вона допомагає дізнатися про рідне місто від самих джерел і до сьогодення.
Учасники презентації, учні 10-А класу, із зацікавленням слухали Станіслава Вікторовича, задавали запитання.
На згадку про зустріч С.В.Шварц подарував свою книгу нашій шкільній бібліотеці. Шановні користувачі бібліотеки! Приходьте, читайте, книга дуже цікава і пізнавальна, в ній ви знайдете багато нового і неочікуваного!

Букварикове свято

23.05.2017
Учні 1-А та 1-Б класів попрощалися із своєю першою навчальною книгою - Букварем. За рік діти навчилися добре читати, і тепер вони зможуть опанувати будь-яку науку!
На свято були запрошені вихванці дитячого садка № 322. Першокласники грали з ними у лінгвістичні ігри, разом співали пісні та розгадували загадки.
Перші вчительки наших наймолодших школяриків також підготували своїм учням сюрприз, заспівавши жартівливу пісню.
Бажаємо нашим першачкам нових досягнень у світі знань!

Гра-квест "Аліса в Країні Чудес"

27.04.2017
Учні 5-7 класів відвідали Відділ літератури іноземними мовами бібліотеки ім. В.Г.Короленка, де провели гру-квест "Аліса в Країні Чудес".
Діти зустрілися з героями книги Льюіса Керролла, виконали всі завдання квесту і допомогли Алісі повернутися додому.
Як водиться в Країні Чудес, зустріч завершилася чаюванням, яке люб'язно організували для нас співробітники бібліотеки.

/Files/photogallery/9214/ХОБД_Учасники1.jpg Найкращий читач 2017 року

18.04.2017
Нещодавно наші школярі брали участь у Всеукраїнському конкурсі «Найкращий читач року-2017. Учасниками цього щорічного конкурсу за правилами можуть бути учні 6-7 класів.
ІІ етап змагань проходив у Центральній районній бібліотеці, де учасники, серед яких найкращі читачі нашої школи - Яна Гамілова, Оксана Меркулова, Лілія Баранова, Дар'я Загаєвська - розповідали про свою улюблену книгу. Вони стали призерами ІІ етапу і отримали у подарунок від Центральної районної бібліотеки цікаві книжки. Переможницею ІІ (районного) етапу стала Лілія Баранова, учениця 7-А класу нашої школи.
14 квітня на базі ХОБД (Харківської обласної бібліотеки для дітей) відбувся ІІІ етап, у якому діти з усієї Харківської області змагалися за звання найкращого читача року та право поїхати до Львова на фестиваль «Книгоманія». Наша Лілія Баранова гідно представила Індустріальний район. Цікаву та емоційну розповідь про свою улюблену книгу Д.Боуена "Вуличний кіт на ім’я Боб" вона доповнила чудовим малюнком та електронною презентацією.
В очікуванні висновків обласного журі, зазначимо, що наша Лілія Баранова є найкращим читачем Індустріального району Харкова серед учнів 7 класів і одним з найкращих читачів Харківської області. Вітаємо, Ліліє!

/Files/photogallery/9224/DSCN0709.JPG

Професія - захисник України.
Зустріч з бійцями роти
"Східний корпус".

15.03.2017
15 березня 2017 року під час тижня профорієнтації група учнів 7-9 класів взяла участь у зустрічі з бійцями роти "Східний корпус", яка відбулася у бібліотеці-філії для дітей №28.
Хлопці розповідали про особливості несення служби в умовах бойових дій та в мирних містах, чим споряджені воїни, яку мають зброю та техніку, як мужньо захищають нашу батьківщину.
Школярі уважно слухали, задавали багато запитань, цікавилися ситуацією на сході України.
Під час зустрічі підлітки дізналися багато цікавого про сучасну зброю та амуніцію, а також про те, як слід поводитися у разі настання надзвичайного стану.
Зустріч пройшла у невимушеній, дружній атмосфері.

/Files/photogallery/9220/ЦДБ_Вареники 032.jpg

Стравами багата Україна-мати:
Пан Вареник

Українські вечорниці

16.02.2017
Учні 5-А класу взяли участь в Українських вечорницях, які організували для нас бібліотекарі Центральної дитячої бібліотеки Індустріального району.
Захід був присвячений одній з найулюбленіших традиційних страв українців - вареникам.
Діти дізналися, які бувають вареники, які традиції та звичаї пов'язані з ними, позмагалися за приз на найкраще виконання скоромовки про вареники.
Кожен із учасників взяв участь у змаганні на найкраще ліплення вареника. Свято закінчилося частуванням, своїми "витворами мистецтва" діти поласували із великим задоволенням.

/Files/photogallery/9214/DSCN0219.JPG Казкове дефіле "Герої казкових світів"

До 320-річчя опублікування збірки Шарля Перро "Казки Матінки Гусині"

18.01.2017
Учні 5-А класу відвідали Центральну дитячу бібліотеку Індустріального району, де взяли участь у казковому дефіле, присвяченому 320-й річниці виходу у світ збірки французького письменника Шарля Перро "Казки Матінки Гусині".
Школярі познайомилися з книжковою виставкою "Чарівна казка знову оживає", розгадали кросворд за казками Ш.Перро, дали правильні відповіді на всі запитання казкової вікторини. Всі учасники заходу отримали солодкі призи від бібліотеки.