Огляд методичної літератури для вчителів початкової школи

13 січня завідувач бібліотеки Тетяна Любомирівна Кударенко провела бібліографічний огляд методичної літератури для вчителів початкової школи.
Педагоги познайомилися з новинками методичної літератури для вчителів НУШ, з навчальними виданнями із серії "Нова школа" для учнів 1 класу, а також з виданням природничого змісту "Колосочок" для учнів 1-4 класів.
«Колосочок» – науково-популярна тематична природнича газета для наймолодших читачів. Це – повноколірне, щотижневе видання, розраховане на учнів початкових класів. Газета у цікавому форматі розповідає про явища природи, рослини, тварин, про організм людини, Землю та космос, про воду та мінерали, хімічні речовини, мандрівки Україною та світом.
Видання містить дослідницькі та творчі завдання, досліди, цікаві факти, презентує дитячу творчість та найцікавіші природничі проекти учнів початкової школи.
Вчителі початкової школи переглянули запропоновану літературу та обговорили шляхи використання методичних матеріалів у своїй роботі.

/Files/photogallery/9382/НУШ Огляд літератури (1).jpg /Files/photogallery/9382/НУШ Огляд.jpg

/Files/photogallery/9382/НУШ Огляд (1).jpg /Files/photogallery/9382/НУШ Огляд (2).jpg