ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МІСЯЧНИК ШКІЛЬНИХ БІБЛІОТЕК - 2019

«Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня»

Заходи бібліотеки в рамках місячника спрямовані на сприяння задоволенню й розвитку інформаційних потреб і запитів користувачів, розширенню кола їх пізнавальних інтересів, забезпеченню дозвілля читачів, залученню нових користувачів до бібліотеки, рекламуванню бібліотеки, створенню її іміджу.
Фото заходів

/Files/photogallery/9320/КВ Педагогу НУШ.jpg
Тематична виставка
«Педагогу Нової української школи»

02.10.2019
На виставці представлені видання, які сприятимуть самореалізації та формуванню професійної компетентності сучасного вчителя.

Дублер-шоу «Бібліотекар на час»

03.10.2019

/Files/photogallery/9320/Бібліотекар на час2.jpg /Files/photogallery/9320/Бібліотекар на час1.jpg

/Files/photogallery/9320/КВ День захисту тварин.jpg
Відкритий перегляд літератури
«Вони потребують нашого захисту»

(До Міжнародного дня захисту тварин)

Читацький марафон «Читаємо без зупинки»

04.10-24.10
Стартував читацький марафон "Читаємо без зупинки". В ньому візьмуть участь учні 3-5 класів, але долучитися може кожен. За 20 днів треба прочитати якомога більше книг і записати їх у читацький щоденник. Чемпіони будуть визначені 25 жовтня.
На старт! Увага! Руш!

/Files/photogallery/9320/Флешмоб_читай (2).jpg
Флешмоб «Запрошуємо до бібліотеки»

У флешмобі взяли участь 15 друзів бібліотеки з 7 та 9 класів

/Files/photogallery/9320/Флешмоб_читай.jpg /Files/photogallery/9320/Флешмоб_читай (1).jpg

/Files/photogallery/9320/КВ Книжкова алея.jpg

Виставка-інсталяція літератури «Книжкова алея»

/Files/photogallery/9320/День бібліоттворчості (1).jpg
День бібліо-творчості
«Читаємо, малюємо, граємо»

09.10.2019.
У день бібліотворчості учні 1-3 класів познайомилися з чудовою книжкою видавництва "Віват" "Лисичка йде до бібліотеки". Це історія про те, як цікаво і корисно вміти читати. Книжка дуже сподобалась малюкам, і вони намалювали ілюстрації до неї.

/Files/photogallery/9320/Ліза подорожує світом.jpg

Інформаційно-просвітницька гра
"Ліза та її друзі подорожують світом"

17.10.2019

/Files/photogallery/9320/Ліза подорожує.jpg /Files/photogallery/9320/Ліза подорожує1.jpg

Гра-тренінг "Ліза та її друзі подорожують світом" пройшла у Центральній дитячій бібліотеці Індустріального району. В ній взяли участь учні 7-А класу. Гра вчить безпечним правилам поведінки під час подорожі і присвяена актуальним питанням.
Як подорожувати, щоб мандрівка була безпечною? Які речі необхідно мати з собою? Як поводитися у чужій країні? Чого не можна робити, навіть якщо маєте добрі наміри?
Протягом гри діти здійснили навколосвітню подорож, навчилися збирати валізу й уникати ризиків, зустріли пана Опосума, капітана Кита, тигрокотів та чайок-жебрайок, здобули суперсилу, яка допомагала у подорожі.
Дякуємо співробітникам ЦДБ Індустріального району і коучу Олені Шовгені і сподіваємось на подальшу співпрацю!

/Files/photogallery/9320/Квест_Карлсон (3).jpg
Бібліоквест
«Велика читацька пригода»
(За книгою Астрід Ліндгрен "Малюк і Карлсон")

Учні 4-А класу - часті гості у шкільній бібліотеці. Сьогодні вони вирушили у захопливу подорож книгою Астрід Ліндгрен "Малюк і Карлсон".
Під час бібілотечного квесту за перемогу змагалися 4 команди. Вони пройшли всі перешкоди, показали винахідливість, дотепність, вміння знаходити інформацію, вирішувати складні завдання. А допомогали проводити гру учні 11 класу.

/Files/photogallery/9320/Квест_Карлсон (2).jpg /Files/photogallery/9320/Квест_Карлсон (4).jpg

/Files/photogallery/9320/ЦДБ Мері Поппінс (1).jpg "Школа хороших манер Мері Поппінс"

Літературна екскурсія до 85-річчя першої публікації книги П.Треверс

24.10.2019
Хто не чув про Леді Досконалість, найкращу няню всіх часів і народів Мері Поппінс - героїню книги Памели Треверс? Сьогодні учні 6-А класу завітали до Центральної дитячої бібліотеки Індустріального району, де познайомилися з нею особисто.
Мері Поппінс відмітила, що наші учні ввічливі та виховані, і розповіла про деякі правила етикету, які мусить знати кожна людина.

/Files/photogallery/9320/ЦДБ Мері Поппінс (2).jpg /Files/photogallery/9320/ЦДБ Мері Поппінс.jpg