/Files/images/Vazhke-navchannya-640x400.jpg
КАРАНТИН З КОРИСТЮ

Карантин – добра нагода прочитати нові книжки, на які раніше не вистачало часу, або зайнятися чимось корисним.

Якщо всі бібліотеки зачинені, а всі цікаві домашні книжки вже перечитані, починаємо читати онлайн!

Повісті для дітей (4-6 кл.)

Чималенька добірка веселих, дотепних, захоплюючих повістей для дітей. Всі вони доступні для читання онлайн, деякі можна прослухати або завантажити на свої пристрої.

Цікаві книги для читання у будь-якому віці

Пропонуємо вам прочитати книги, які змусять вас забути про свої справи і поринути у світ читання. Ви точно не залишитесь байдужими до героїв цих книг та історій, які з ними трапляються

Проєкт #Живі письменники

Ви "вживу" побачите тих письмеників і письменниць, твори яких є у хрестоматіях для початкової школи. Запрошуємо до перегляду!

Книжки про коронавірус

Пропонуємо завантажити і прочитати книжки для наймолодших читачів про такі серйозні речі, як коронавірус, епідемія, карантин. Вони є у вільному доступі. Не лякайтесь, деякі з них англійською. Але ви точно впораєтесь! Тим більш, що в цих книжечках доступна мова і багато ілюстрацій.

Музеї світу онлайн

До вашої уваги добірка світових музеїв, які пропонують своїм відвідувачам віртуальні тури. Переглянути колекції мистецтв і культури можна завдяки онлайн-платформі «Google Arts & Culture».

Для батьків про читання дітей

Всі знають, що читати дуже корисно. Ми спробували розібратися, скільки часу треба дитині проводити з книжкою, щоб читання було в радість, а не виглядало як важка праця або покарання.

Онлайн-посібник"COVID-19. Поради для батьків та опікунів" (Завантажити)

Посібник, підготовлений Міністерством цифрової трансформації, містить поради з безпеки онлайн для батьків та опікунів. У ньому розміщена інформація про найбільш актуальні проблеми віртуального життя дітей та способи їх вирішення.
В онлайн-посібнику пояснюється, як дізнатися більше про використання дитиною Інтернету, не порушуючи її особистий простір. Посібник навчить регулювати час дитини в онлайні, методів протидії перегляду небезпечних матеріалів, дезінформації, шахрайству, небезпечним контактам з метою сексуального насильства онлайн чи офлайн, а також захисту особистих даних та чимало іншого.

Як організувати онлайн-навчання дитини

Огляд корисних програм. Поради батькам

Платформи, які допоможуть у навчанні

Огляд освітніх ресурсів для дистанційного навчання дітей та дорослих