ЦІКАВІ КНИГИ ДЛЯ ЧИТАННЯ У БУДЬ-ЯКОМУ ВІЦІ

Пропонуємо вам прочитати книги, які змусять вас забути про свої справи і поринути у світ читання. Ви точно не залишитесь байдужими до героїв цих книг та історій, які з ними трапляються

/Files/images/livros.jpg

Рей Бредбері. 451 градус за Фаренгейтом

451 градус за Фаренгейтом (233 градуси за Цельсієм) — температура, при якій загоряється папір. Пожежники не гасять вогонь, вони його розпалюють. Вони носять скафандри з зображенням фенікса на грудях і саламандри на плечі. Пожежники — опора режиму, запорука того, що люди не читатимуть книжок, адже книжки примушують думати і самостійно аналізувати.
Читати онлайн

.

Рей Бредбері "Кульбабове вино"

Літо у неіснуючому містечку Ґрін Таун 1928 року… Веселі пустощі чотирьох безтурботних хлопчаків… І кульбабове вино, яке готує дідусь… Воно – як чарівна капсула часу, що вбирає у себе досвід минулих літ, воно – як ностальгія за дитинством, у яке зможе хоча б на мить повернутися кожен, хто візьме до рук фантастичну повість Рея Бредбері «Кульбабове вино».
Читати онлайн

.

Керстін Гір. "Таймлесс. Рубінова книга"

Що б ви робили, якби раптом виявилися в минулому? Гвендолін Шеферд не переймалася цим питанням, поки не дізналася, що успадкувала від своєї пра-прабабусі ген мандрівника в часі. І тепер вона має кожен день переноситися в минуле ... і з кожним днем таємниць і загадок стає все більше і більше. Що таке Таємниця Дванадцяти, хто полює на мандрівників у часі в минулому, і чому всі навколо думають, що вона володіє якоюсь «магією ворона»?..
Трилогия «Таймлесс» — бестселлер німецької письменниці Керстін Гір — для читачів будь-якого віку!
Читати книгу «Таймлесс. Рубінова книга»
«Рубінова книга» - перша частина трилогії «Таймлесс» «Рубінова книга», «Сапфірова книга» та «Смарагдова книга» розкажуть вам захоплюючу історію про подорожі у часі.

.

Крістіне Нестлінгер. Конрад, або Дитина з бляшанки

Штучно створений хлопчик зазнає неймовірних пригод, перш ніж пристосовується до дійсності. Конрад— незвичайний хлопчик. І навіть не тому, що до пані Бартолотті його приніс поштар у здоровенній бляшанці. А через те, що Конрад занадто чемний, слухняний, страшенно нудний і зовсім не має друзів. Тож пані Бартолотті та її сусідка дівчинка Кіті конче мають перетворити ідеальну дитину на нормального хлопчика. Хоча б для того, щоб Конрада не віддали іншим батькам…
Читати онлайн у бібліотеці УкрЛіб

.

Елеонор Портер "Полліанна"

Зворушлива і повчальна історія дівчинки-сироти. Завдяки оптимізму і вірі у найкраще Полліанні вдалося не лише подолати свої неприємності, а й допомогти всім своїм друзям.
Портер Елеонор. Поліанна. Читати онлайн

.

Діана Вінн Джонс. Мандрівний замок Хаула

Зла відьма перетворює Софі на старезну бабусю. У такому вигляді дівчина потрапляє в таємничий мандрівний замок чарівника Хаула. На шляху до звільнення від закляття Софі доведеться розгадати багато загадок та побороти численні перешкоди...
Читати онлайн

.

Анна Гавальда. 35 кіло надії

Ця повість написана від імені 13-річного французького підлітка. Грегуар вчиться в 6 класі, тому що вже двічі залишався на другий рік. Він не любить ходити в школу, не хоче вчитися, і у нього багато проблем.
Ця книга - про головне: про вибір життєвого шляху, про силу любові і відданості. Про сім'ю. Про те, що мрії можуть і повинні збуватися. Треба тільки дуже сильно захотіти. І дуже сильно постаратися.
Читати книгу онлайн у бібліотеці Укрліб
Читати онлайн у бібліотеці Loveread

.

Дж. Селінджер. "Над прірвою в житі"

"Над прірвою в житі" - найвідоміша повість Дж.Д.Селінджера, що принесла авторові грандіозний успіх і надзвичайну популярність як у США, так і в усьому світі. Сучасники прийняли цю книгу як одкровення.
Відверта історія підлітка Холдена Колфілда, розказана ним самим, і до сьогодні не залишає байдужими серця юних читачів, що вступають у життя.
Читати онлайн

.

Джейн Остін. Гордість та упередження

Історія, дотепно, легко і витончено розказана знаменитою англійською письменницею Джейн Остін. Витримавши випробування декількома епохами, роман залишається одним з найкращих у світовій класиці.
Читати онлайн в бібліотеці УкрЛіб
Читати онлайн в бібліотеці Loveread
Кiлькiсть переглядiв: 35