МУЗЕЇ СВІТУ ОНЛАЙН

/Files/photogallery/8274/318022799.jpg
У зв’язку з карантинними заходами музеї, кінотеатри, театри, бібліотеки та інші заклади дозвілля зачинили свої двері для відвідувачів. Деякі з них стали працювати онлайн, завдяки цьому час на карантині можна провести з задоволенням і пізнавально.
А ще є частина закладів відомих у багатьох країнах, які й раніше пропонували екскурсії своїми залами та колекціями онлайн.
До вашої уваги добірка світових музеїв, які пропонують своїм відвідувачам віртуальні тури. Переглянути колекції мистецтв і культури можна завдяки онлайн-платформі «Google Arts & Culture».

.

Британський музей демонструє предмети, що охоплюють період приблизно 2 мільйони років, від зорі людської культури до сьогодення. Екскурсія по музею пропонує перегляд тисяч предметів у залах музею, а також знімки деяких експонатів, які можна збільшити та переглянути детальніше. Британський музей також має окрему онлайн-колекцію «Музей світу», де представлені твори містять звукові пояснення.

.

Музей сучасного мистецтва «MoMA» відкрився на Манхеттені в 1929 році. Це перший у світі музей, присвяченим сучасній ері. Відвідувачам пропонують велику кількість колекцій для ознайомлення в Інтернеті. Вибір музею в Google Arts & Culture є досить обмеженим, однак на власному сайті музею представлені десятки тисяч сучасних мистецьких творів, які зараз експонуються в музеї, або з минулих виставок.

.

Музей ван Гога знаходиться в Амстердамі. Він присвячений творчості й життю художника. На сайті відвідувачам пропонують подивитися на понад 200 картин, 500 малюнків і 750 особистих речей митця.

.

Національна галерея мистецтв у Вашингтоні є відомим американським музеєм мистецтв. Він має дві онлайн-експозиції через Google. Перша – це експонат американської моди 1740–1895 рр., яка включає багато рендерингу одягу з колоніальної та революційної епохи. Друга – це колекція творів голландського художника бароко Йоганнеса Вермеера.

.

Для поціновувачів сучасного мистецтва може бути цікава міжнародна виставка Art Basel. Виставка пропонує онлайн-кімнати перегляду. Організатори запевняють: можна, не виходячи з дому, переглянути близько 2000 об’єктів сучасного мистецтва, сукупна вартість яких складає 270 мільйонів доларів.

.

Галерея Уффіці у Флоренції пропонує віртуальний тур для прихильників ренесансного мистецтва. Він легко навігується, а передпокої галереї рясніють статуями та картинами. У галереї є порівняно мало предметів у Google Arts & Culture. Однак вони є одними з найвідоміших у світі творів, також до кожного є вражаюча кількість інформації.

.

Музей Гетті. Тут більше 15 тисяч предметів для ознайомлення, описи творів є одними з найкращих, а до деяких також є аудіо пояснення. Пропонують якісний 360-градусний панорамний вигляд експонатів. Єдина прикрість – панорамні види не поширюються назовні до садів музею.

.

Musee d’Orsay, Париж. Ви можете віртуально пройтись через цю популярну галерею, де розміщені десятки відомих робіт французьких художників, які працювали та жили між 1848 та 1914 роками. Серед інших, перегляньте твори мистецтв Моне, Сезанна та Гогена.

Джерело

Кiлькiсть переглядiв: 190