Космічна вікторина

Під час весняних канікул у приміщенні метрошколи для учнів 4-х класів ХГ № 71 було проведено розважальну гру «Космічна вікторина». Під час заходу діти з'ясували особливість адреси їх закладу освіти - вулиця 12 Квітня, б. 12.
Саме 12 квітня день працівників ракетно-космічної галузі в Україні, Всесвітній день авіації і космонавтики та Міжнародний день польоту людини в космос. Це особливий день - день тріумфу науки і всіх тих, хто сьогодні працює в космічні галузі.
Упродовж розважальної програми здобувачі освіти здійснили віртуальну подорож від планети до планети, виконали творчі завдання, розважались під час космічної руханки та наприкінці заходу власноруч виготовили із паперу макет ракети, адже саме українцям належить ідея розвинення ракетної теорії і проведення міжпланетних перельотів.