Відзначення Всесвітнього дня поезії

"Поезія так відрізняється від прози,як танець від прогулянки пішки", - сказав Джон Вейн.
Березень багатий на визначні події для книголюбів і всіх, хто щодня опановує мистецтво слова. Ну коли ж, як не навесні, відзначати День поезії – свято словесної чуттєвості й довершеного вміння кількома словами висловити невисловлюване?
Щорічно 21 березня за ініціативою ЮНЕСКО святкують Всесвітній день поезії.
У рамках відзначення цього дня для учнів 5-А класу була конкурсно-розважальна програма "Поезія - це свято!", для учнів 6-Б класу - виховна година "Моя улюблена книжка", для учнів 2-А класу - "Поезія - дотик до душі".
Учні 6-А, 7-А, 9-А та 11-А класів створили спільне відео, прочитали вірш неперевершеної Ліни Костенко "Доля", який дуже актуальний на сьогодні.

/Files/images/2023_novini/Всесвітній день поезії (1).jpg /Files/images/2023_novini/Всесвітній день поезії.jpg