Святкування Дня народження Т.Г. Шевченка

9 березня Україна святкує День народження видатного українського поета Т.Г. Шевченка.
У рамках святкування для учнів закладу освіти було проведено виховні години "Вклонимося Кобзарю", літературно-музична година "Єднаймо Україну словом Кобзаря", конкурс читців "Т.Г. Шевченко пророк сьогодення", літературно-музична композиція "Шевченкові думки переживуть віки".
Учні 9-А та 11-А класів узяли участь в онлайн-зустрічі "Т. Шевченко: минуле й сучасність". Співробітниця ХДНБ ім. В.Г. Короленка Долбня В. А. ознайомила відвідувачів із виданнями творів поета українською мовою та мовами країн світу. Примірники зберігаються у фонді бібліотеки. Було представлене прижиттєве видання «Кобзаря» 1840 року, видання збірки до 200-річчя від дня народження поета. А також учні розглянули видання-переклади «Кобзаря» різними мовами, серед яких вірші англійською, німецькою, корейською, польською, латиською, чеською та іншими. Наприкінці заходу учні прослухали декламацію вірша «Заповіт» різними мовами.

/Files/images/nats-patrotichne_vihovannya/2023_День народження Шевченка (1).jpg /Files/images/nats-patrotichne_vihovannya/2023_День народження Шевченка (3).jpg
/Files/images/nats-patrotichne_vihovannya/2023_День народження Шевченка (5).jpg /Files/images/nats-patrotichne_vihovannya/2023_День народження Шевченка (4).jpg