Тиждень толерантності

З 09.11.2020 по 16.11.2020 в закладі освіти відбувся Тиждень толерантності, під час якого були проведені наступні заходи:· серед учнів 5-11 класів анкетування «Що ти знаєш про толерантність»;
· гра-мандрівка «Добре тому жити – хто вміє дружити» для учнів 1-А класу;· школа ввічливості «Чи легко дружити» для учнів 1-Б класу;· гра-бесіда «Всім радимо дружити» для учнів 2-А класу;· гра-бесіда «Як бути хорошим другом» (3-А клас);· сюжетно-рольова гра «Діти давайте жити дружно» (3-Б клас);· інформаційна хвилинка «Я і мої товариші» для учнів 4-А класу;· відкритий мікрофон «правила дружби» для учнів 4-Б класу;· гра «знайди посмішку» (5-А клас);· хвилинка позитиву «Комплімент кожному» для учнів 5-Б класу;· година спілкування «про доброту і милосердя» (6-А, 6-Б класи);· відверта розмова «Будь завжди людиною» (7-А, 7-Б класи);· тематичний діалог «Толерантна людина. Яка вона?» (8-А, 8-Б класи);· круглий стіл «Толерантність врятує світ» для учнів 9-А класу;· усний журнал «Вчимося толерантному спілкуванню» для учнів 10-А класу;· година спілкування «Толерантність – шлях до миру» для учнів 11-А класу;· вечір-дискусія «В слові «Ми» - сто тисяч «Я» (9-А, 11-А класи).