"У засніжене віконце зазирнула казка..." Новорічний вогник

Протягом двох місяців учні 3-4 класів брали участь у "Читацькому марафоні-2019" 10 переможців марафону-були запрошені на новорічний вогник до Центральної дитячої бібліотеки Індустріального району.

У бібліотеці діти зустрілися з героїнею мультфільму "Холодне серце" Ельзою, яка запропонувала їм квест «Чарівний посох». Учасники квесту виконали всі завдання, і чарівний посох було знайдено. Усі гості потримали його у руках та загадали бажання.
Змагалися у спритності , попадаючи «сніжками» у «сніголовку»; плели «косу» для Снігуроньки із кольорових стрічок – хто швидше та краще; знімали «голки з ялинки» (прищіпки з плаття Сплячої красуні); грали у «Знайди зайве». А ще співали, танцювали, читали вірші. І надзвичайно яскравий експромт – новорічний флешмоб. Закінчився святковий вогник чаюванням та солодкими подарунками, а також врученням сертифікатів переможцям Читацького марафону – 2019.