Новорічні свята в початкових класах

Всі: і дорослі, і малі з нетерпінням чекають свята Нового року. Ялинка, подарунки, здійснення мрій, святковий настрій - із такими словами у більшості людей асоціюється новорічне свято.
Не обминув радісний, святковий настрій і нашу школу. 24 грудня розгорнулося цікаве дійство - в 2-4 класах відбулись новорічні ранки.
З Новорічними та Різдвяними святами учнів початкових класів привітали Дід Мороз зі Снігуронькою, завідувач методичного центру Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради Куртова О.Я. та директор школи Воробйова О.І.
Кожного учня наприкінці свята чекала приємна несподіванка - солодкий подуранок та книга від Харківського міського голови Г.А. Кернеса.
/Files/images/2019_novini/2019_новий рік1.jpg /Files/images/2019_novini/2019_новий рік.jpg