Творчий проект зі створення буктрейлерів «Книга, яку варто прочитати»

У грудні 2019 року учні 9-А класу взяли участь у проекті зі створення буктрейлерів «Книга, яку варто прочитати».
Буктрейлер (від англ.book— книга, англ.trailer— тягач, причіп) – короткий відеоролик за мотивами книги, кліп по книзі. Метою створення буктрейлера є спонукання до прочитання книги. Його особливістю є те, що розповідь про книгу подається в образній, інтригуючій формі.
За умовами, роботи могли бути індивідуальними або груповими; вибір книги для відеопрезентації, програм та пристроїв для створення буктрейлера залишався за авторами.
Основне завдання буктрейлера – яскраво і образно розповісти про книгу, зацікавити, заінтригувати читача, спонукати до читання – учні реалізовували різними способами. Але всі вони продемонстрували власне бачення змісту обраної книги через відео візуалізацію, допомогли розкрити творчий потенціал учнів.
Роботи переможців - тут