Зустріч з харківською письменицею Іриною Потаніною

19 грудня учні 9 та 11 класів були запрошені до бібліотеки-філії №28 для дітей на зустріч з відомою харківською письменницею Іриною Потаніною.
Ірина Потаніна пише як дорослі, так і дитячі книжки, вона є авторкою більше 30 книг різних жанрів. Нинішня зустріч була присвячена трьом останнім книгам письменниці, які написані в жанрі історичного детективу і розповідають про Харків 1930-1940 років. Персонажами книг є відомі харків’яни, діячі мистецтв, письменники, поети.
Під час зустрічі авторка розповідала про своїх героїв та довоєнний Харків, у якому відбувалися події, описані в книгах, про деякі факти з життя відомих українських письменників, які жили і працювали у Харкові. Старшокласники ж допомагали розгадувати складні історичні загадки та ребуси.
На прощання Ірина Потаніна подякувала присутнім за любов до міста і до літератури та подарувала нашій бібліотеці свої книги з автографом.

/Files/photogallery/9308/Потаніна4.jpg /Files/photogallery/9308/Потаніна6.jpg