Мої права від А до Я: відверта розмова учнів 6-А класу з представниками поліції

12.12.2019 в рамках Всеукраїнського тижня права відбулась зустріч учнів 6-А класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 71 Харківської міської ради Харківської області з представниками Управління патрульної поліції та сектору ювенальної превенції Індустріального відділу поліції в Харківській області. Зустріч «Мої права від А до Я» мала формат відвертої розмови і визвала неабияку зацікавленість школярів.
В рамках заходу були обговорені питання про права дитини, зафіксовані конвенцією ООН: право на освіту, житло, відпочинок, вираження поглядів тощо. Ці знання — запорука впевненості та відчуття захищеності кожної дитини.
Офіцери поліції повідомили дітям багато важливих деталей, про які вони могли поки не замислюватись. Адже навіть у юному віці будь-які дії неповнолітніх вже мають наслідки.
Така форма профілактичної роботи дає можливість виробляти у дітей приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки.
Головною метою зустрічі було зацікавити, допомогти чи порадити неповнолітнім, як поступати у різних життєвих ситуаціях.
/Files/images/dlya_novin/71_зустріч з поліцією3.JPG /Files/images/dlya_novin/71_зустріч з поліцією1.jpg