Новорічні свята в школі

27 грудня у школі пройшли новорічні ранки для учнів 1-4 класів. Гарні пісні, красиві таночки, новорічні вірші, конкурси подарували присутнім святковий настрій, відчуття наступаючого Нового року.

На святах були присутні Скомароха Анатолій Вікторович, помічник Дудуки Сергія Васильовича, депутата Харківської міської ради, та Куртова Олена Яківна, завідувач методичного центру Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради, які привітали всіх присутніх з наступаючим Новим роком.

По завершенні свят всім учням було вручено солодкі подарунки від Харківського міського голови Г.А. Кернеса.

/Files/images/dlya_novin/2018 Новий рік 3.jpg /Files/images/dlya_novin/2018 Новий рік2.jpg