Виставка новорічних композицій "Зимова фантазія"

Зимовий букет - найкращий новорічний подарунок рідним і друзям. Він створює особливий настрій, коли за вікнами вирує заметіль, а все навкруги під сніговою ковдрою. Зимовий букет - це екологічно, зручно, сучасно, красиво.
З 17 по 19 грудня 2018 року проведено шкільну виставку – «Зимова фантазія». З метою пропаганди серед учнів бережливого ставлення до природи, розвитку творчої ініціативи та пізнавальної діяльності учнівської молоді, формування практичних умінь та навичок з виготовлення новорічних композицій, подарунків, ялинкових прикрас, виробів декоративно - ужиткового мистецтва, які символізують та відображають регіональні традиції в народній творчості, відродження традицій у виготовленні народної іграшки, дідухів, різдвяної атрибутики як частки матеріальної і духовної культури народу.
/Files/images/dlya_novin/2018_новорічні букети2.jpg /Files/images/dlya_novin/2018_новорічні букети.jpg