Батьківські збори

12 вересня 2018 року в приміщенні актової зали закладу відбулись загальношкільні батьківські збори.
/Files/images/dlya_novin/2018_батьківські збори вересень 4.jpg /Files/images/dlya_novin/2018_батьківські збори вересень 1.jpg
Воробйова О.І., директор школи "Про виконання заходів з матеріально-технічного розвитку щодо підготовки школи до нового навчлаьного року" Верьовкіна О.М., медична сестра "Про особисту гігієну школяра"
/Files/images/dlya_novin/2018_батьківські збори вересень.jpg /Files/images/dlya_novin/2018_батьківські збори вересень 2.jpg
Літвякова О.О., практичний психолог "Про попередження булінгу серед підлітків" Кударенко Т.Л., завідуючий бібліотекою "Про стан забезпеченості підручниками учнів школи"