Свято Першого дзвоника

Перше вересня - це День знань. Свято змін,позитивного розвитку, пізнання нового та невідомого, водночас.
Радісна, піднесена атмосфера панувала на подвір’ї нашої школи. Свято першого дзвоника об’єднало педагогів, батьків, учнів, гостей у дружню шкільну родину. День знань – справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової осяйної дороги – дороги до знань, до нових звершень.

У цьому році наша школа поповнилась 49 «першачками», допитливими і непосидючими дітлахами. Бажаємо їм підкорити вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті.
Помітно на святі було і хвилювання випускників, адже це їх останній навчальний рік в рідній школі.
/Files/images/Шк_жизнь/pershiy_dzvonik__urok/DSCN8627.jpg /Files/images/Шк_жизнь/pershiy_dzvonik__urok/IMG_5365.JPG
Виступ першокласників Виступ випускників
Директор школи О.І. Воробйова привiтала з початком нового навчального року всіх присутніх і побажала нових перемог у навчаннi та спортi.
Шкільне свято розділили шановні гості:
- Дудука Сергій Васильович, депутат Харківської міської ради;
- Пивоварова Ірина Володимирівна, завідувач сектору звернень громадян загального відділу управління з організаційної роботи та загальних питань Адміністрації Індустріального району Харківської міської ради;
- Новик Галина Михайлівна, методист методичного центру Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради.
/Files/images/Шк_жизнь/pershiy_dzvonik__urok/IMG_5331.jpg /Files/images/Шк_жизнь/pershiy_dzvonik__urok/IMG_5337.jpg
Виступ гостей Виступ директора школи
І ось лунає перший дзвоник, який подарували школярам учень 11-А класу Конторський Максим і учениця 1-А класу Ніколаєнко Наталя.
/Files/images/Шк_жизнь/pershiy_dzvonik__urok/DSCN8631.jpg
Перший дзвоник
Сподіваємося, що День знань стане для школярів початком наполегливої праці, надійним кроком у світ пізнання.
З нагоди свята бажаємо вам незабутніх миттєвостей шкільного життя, справжніх відкриттів, пізнання світу.