Святкування Дня Конституції України у пришкільному таборі

У пришкільному таборі відпочинку «Веселка», напередодні святкування Конституції України, відбулися заходи, які дозволили молодшим школярам більше дізнатися про Основний Закон нашої держави, про права та обов’язки, які він гарантує всім громадянам нашої держави, про непростий процес прийняття Конституції та його значення для українського суспільства.
У приміщенні шкільної бібліотеки під час перегляду презентації та бесіди на тему «Маленьким громадянам про Конституцію України» учні не тільки уважно слухали та переглядали інформацію, а були й активними співучасниками розмови. Діти розповідали про державний прапор та герб, національні символи України та що їм відомо про Конституцію. Захід пройшов цікаво та пізнавально.