Заходи до Дня Європи

13 травня наша школа взяла участь у районних заходах, які проводились в рамках святкування Дня Європи на Олександрівській площі біля Палацу дитячої та юнацької творчості ІСТОК.
У районному конкурсі "Міні-Євробачення" нашу школу представляла учениця 9-А класу Катерина Єременко. Вона виконала пісню "Аллілуйя" англійською мовою.
Під час "Міні-Євробачення" учні здійснили "Подорож країнами Європи". Кожна школа презентувала одну з країн Європи. "Нашою" країною стала Велика Британія. На пересувній виставці була представлена інформація про цю країну, її традиції, видатних людей, національну їжу, тощо. Учні організували вікторини, інтерактивні конкурси, майстер-класи, всі учасники яких отримали невеличкі призи та розширили свої знання про Велику Британію.
За підсумками голосування, презентація Великої Британії (ХЗОШ №№71 та 104) посіла ІІ місце у районі. Вітаємо всіх учасників!

/Files/photogallery/9137/DSCN7699.JPG /Files/photogallery/9137/DSCN7694.JPG

/Files/photogallery/9137/DSCN7674.JPG /Files/photogallery/9137/DSCN7681.JPG