Святкуємо ювілей Шерлока Холмса разом з ХДНБ ім.Короленка

У 2016 році виповнюється 125-та річниця від дня народження, точніше, від написання першого з оповідань про Шерлока Холмса, найвідомішого персонажа англійського письменника Артура Конан Дойла.
Зважаючи на те, що 2016 рік оголошено Роком англійської мови в Україні, наші учні із захопленням взяли участь у святкуванні ювілея славетного детектива.
Захід проводився у Відділі літератури іноземними мовами Харківської державної наукової бібліотеки ім.В.Г.Короленка.
Школярі ознайомилися з виставкою творів А.Конан Дойла іноземними мовами, подивилися фрагменти серіалу "Шерлок" мовою оригіналу, дізналися про те, як втілювався образ Шерлока Холмса у світовій літературі та кінематографі за 125 років існування цього літературного героя.
Завідувач шкільної бібліотеки Тетяна Любомирівна Кударенко провела для учнів віртуальну екскурсію до музею Шерлока Холмса у Лондоні.
Члени шкільного театрального гуртка під керівництвом Анни Юріївни Набокової інсценували уривки з оповідань про Шерлока Холмса "Пістрява стрічка" та "Блакитний карбункул". За цими оповіданнями була проведена літературна гра, переможцями якої стали:
І місце - Соловйова Карина (7-А клас),
ІІ місце - Житник Юлія (7-А клас), Тимін Іван (8-А клас),
ІІІ місце - Кадацький Лев, Охрименко Аліна (7-А клас)
Школярам сподобався буктрейлер до повісті "Собака Баскервілів", який підготувала Вікторія Анатоліївна, співробітник ХДНБ.
У створенні святкової атмосфери допомогли декорації, виконані Катериною Яковлевою (10-А) та Бойченко Вікторією (9-А) та ілюстрації учнів 7-11 класів Довжик Анастасії, Киценко Маргарити, Бабець Марії, Медведєвої Карини, Федорченко Марії, Охрименко Аліни.
Дякуємо всім, хто взяв участь у підготовці та реалізації літературного свята.

Особливу подяку ми висловлюємо співробітникам відділу літератури іноземними мовами Харківської державної наукової бібліотеки ім.В.Г.Короленка.

/Files/photogallery/9126/13073088_10201723438604110_788045788_o.jpg /Files/photogallery/9126/DSCN7522.jpg

Публікація Відділу літератури іноземними мовами ХДНБК (з фото!)