Привітання учнів початкової школи із Днем Святого Миколая від лідерів учнівського самоврядування

19 грудня в Україні відзначається День Святого Миколая — одне з найсвітліших і найрадісніших свят усього християнського люду.

В цей день кожен з нас, згадуючи дитинство, сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише святому Миколаю.

Лідери учнівського самоврядування Смоковський Руслан та Житник Олександр привітали учнів 1-4 класів із цим святом.
Малюки отримали задоволення від приходу таких гостей