ШКІЛЬНІ ПРЕДМЕТНІ ТИЖНІ

/Files/photogallery/8274/матем.jpeg

Тиждень знавців рідної мови

З 9 по 12 березня 2016 року пройшов тиждень знавців рідної мови
(українська мова та література, російська мова та література)

Тиждень розпочався у день народження видатного українського поета, художника, мислителя Тараса Григоровича Шевченка, чия літературна спадщина вважається основою української літератури й сучасної української мови.
У 2-А класі пройшов бібліотечний урок "Кобзарем його ми звемо", під час якого діти слухали вірші Кобзаря та малювали ілюстрації до його поетичних творів. У шкільній бібліотеці працювали книжкові виставки "Світе тихий, краю милий, моя Україно" до дня народження Т.Г.Шевченка та "Мова - душа народу".

/Files/photogallery/9107/Шевченко_мал_2.jpg /Files/photogallery/9107/Шевченко_мал_1.jpg

/Files/photogallery/9108/DSCN7294.JPG /Files/photogallery/9108/DSCN7252.JPG

/Files/photogallery/9108/DSCN7291.JPG
У 6-7 класах пройшли літературні вікторини "У сім'ї Україна - рідна ненька, я її билинка маленька", учні 5-А класу взяли участь у мультимедійній вікторині "Казки Пушкіна", учні 8 класу - у конкурсі кросвордів за феєрією "Пурпурові вітрила".
Учні 10-11 класів провели брейн-ринг "Ми вшановуємо пам'ять Шевченка", а наймолодші школярики - усний журнал "Вшановуємо Кобзаря".
Протягом тижня проходив конкурс стіннівок, присвячених вивченню рідної мови, та конкурс малюнків до вивчених творів. Оформлено виставку дитячої творчості.

.

/Files/photogallery/9108/Малюнки до творів.JPG /Files/photogallery/9108/DSCN7297.JPG

Діти також взяли участь у конкурсі творів "Навіщо людині мова?"

.

Тиждень "У світі точних наук"

З 15 по 19 лютого 2016 року пройшов тиждень "У світі точних наук"
(математика, фізика, інформатика)

/Files/images/tijdn/Тиждень точних наук1.JPG
Учні 5-11 класів узяли участь у конкурсі стіннівок "Цікава математика", який було проведено учителем математики Зражевською Т.І.
Усі бажаючі мали змогу голосувати за плакат, який сподобався найбільше, в режимі он-лайн. Всі стіннівки відзначалися оригінальністю і новизною.
Також протягом тижня було проведено математичний брейн-ринг серед учнів 10-А та 11-А класів.
Багато цікавого учні дізналися під час відкритого уроку з фізики "Досліди Фарадея".
Завершився тиждень "У світі точних наук" урочистим нагородженням конкурсу стіннівок та математичного брейн-рингу.

/Files/images/tijdn/Бурко А. Пыриг Н.JPG /Files/images/tijdn/Бугримова В. Мехтиева А. Казымов Л. Зейналов С. Ландарь М. .JPG

/Files/images/tijdn/P2124182.JPG /Files/images/tijdn/P2124184.JPG

/Files/images/tijdn/P3043724.JPG /Files/images/tijdn/P3043725.JPG

.

Тиждень знавців історії та права

З 25 по 29 січня 2016 року пройшов тиждень знавців історії та права
(історія, правознавство, Харківщинознавство)

Тиждень відкрився 25 січня. На турнірі "У світі права" учні 6-А класу показали свої правові знання. Розуміння і співвідношення понять "свобода" та "відповідальність" дев'ятикласники обговорили на Круглому столі 26.01.2016.

/Files/photogallery/9113/Правовий турнір.jpg /Files/photogallery/9113/Круглий стіл.jpg

27.01.2016 учні 6-7 класів представили цікаві історичні газети.
28.01.2016 на учнівській конференції "Доколі пам'ять в серці не згасає" десятикласники згадали трагічні події голодомору 1933 року та обговорили їх причини.
Тиждень завершився 29.01.2016 відкритим уроком з Харківщинознавства "Знайомство з Харковом", на якому учні дізнались про історію створення харківської фортеці, про сім чудес архітектури Харкова та видатних харків'ян.

/Files/photogallery/9113/Голодомор.jpg /Files/photogallery/9113/Харьковская крепость.jpg

.

Тиждень дитячої творчості

З 14 по 18 грудня 2015 року пройшов тиждень дитячої творчості
(образотворче мистецтво, художня культура, етика та трудове навчання)

Тиждень розпочався урочистим відкриттям у актовій залі. Хопта С.О. провела відкритий урок з мистецтва «Легендарні творці» у 3-А класі. Предмет «мистецтво» дає змогу сформувати індивідуально - творчий, нестандартний метод мислення, тому дітям було дуже цікаво створити власну легенду.
/Files/photogallery/9104/DSCN7154.jpg /Files/photogallery/8512/Маша.jpg
Шевченко М.Г. підготувала цікавий майстер-клас «Чарівний світ витинанки». Ця робота дуже корисна для дітей, адже вона виховує самостійність, працьовитість, акуратність, наполегливість, естетичний смак.
Шевченко М.Г. провела відкритий урок з трудового навчання у 8-А класі «Моделювання спідниці». Вчитель зміг вплинути на почуття підлітків, що викликало захоплення, - і почалась імпровізація.
/Files/photogallery/7906/IMG_0906.JPG
У рамках проведення Тижня творчості була проведена виставка учнівських робіт з природного матеріалу «Замість ялинки – зимовий букет».
Це дало можливість школярам милуватися, захоплюватися світом реальної природи, адже саме вона надихає творців передавати власні почуття у різних формах.
Тимофєєва А.І. провела відкритий урок з етики «Як стати розвиненою людиною». Діти презентували свої захоплення та довели, що дозвілля теж спосіб розвитку своїх здібностей.

.

.

/Files/photogallery/8416/Розкажу Миколаю.jpg
Упродовж тижня вчителем образотворчого мистецтва Харківець В.В. та завідувачем бібліотеки Кударенко Т.Л. був реалізований творчий проект "Розкажу Миколаю, про що я читаю".
У проекті взяли участь учні 5-7 класів. На конкурс було подано 60 малюнків-ілюстрацій, з яких журі вибрало 15 найкращих. Ці роботи експонувалися на виставці у вестибюлі школи.
Переможці проекту були визначені шляхом онлайн-голосування та нагороджені солодкими призами та грамотами.
Творчість – це постійне прагнення рухатися вперед, до досконалішого, до нового. Всі заходи, які були проведені у рамках Тижня творчості, сприяли розвитку особистості, визначали готовність її змінюватися, відмовлятися від стереотипів, виявляти ініціативність. Формували моральну культуру особистості, національну свідомість, виховували патріотизм, любов до Батьківщини.

.

Тиждень хімії, біології та екології

З 16 листопада по 20 листопада 2015 року
пройшов тиждень хімії, біології та екології.

У підготовці і проведенні Тижня брали участь вчителі біології Медведєва Лідія Андріївна, хімії Набокова Анна Юріївна, екології Куценко Марія Олександрівна. Основною метою проведення Тижня хімії, біології та екології було: узагальнити і розширити знання учнів з цих предметів, розкрити їх значення в житті людини та довести необхідність вивчення цих дисциплін; виховати дбайливе ставлення до природи; формувати практичні вміння та навички; сприяти екологічному вихованню учнів, свідомому ставленню до власного здоров'я; розвивати творче мислення, пам'ять, вміння логічно міркувати та робити висновки.
Розпочався Тиждень виставкой плакатів "У світі цікавих фактів".
/Files/images/tijdn/IMG_9413.JPG /Files/images/tijdn/IMG_9418.JPG
Під час хімічного калейдоскопа "У світі чудес", який відбувся 17 листопада для 6 класу, демонструвалися яскраві досліди, що зацікавили дітей хімічними знаннями.
/Files/images/tijdn/IMG_9386.JPG /Files/images/tijdn/IMG_9393.JPG
Наступного дня хімічну естафету продовжили учні 11 класу на відкритому уроці "Суд над горілкою", де за допомогою експертів був висунутий вирок підсудній.
/Files/images/tijdn/IMG_9397.JPG /Files/images/tijdn/IMG_9401.JPG
/Files/images/tijdn/IMG_9406.JPG /Files/images/tijdn/IMG_9409.JPG
19 листопада учні 9 класу з великим захопленням взяли участь у КВК "Біологіний калейдоскоп". Ця гра визначила індивідуальні знання кожного учня з біології, перевірила кмітливість, увагу, фантазію, вміння зосереджуватися, діяти у нестандартних ситуаціях.
20 листопада Куценко М.О. провела відритий урок "Атлантичний океан: клімат, водні маси. Органіний світ. Використання природних ресурсів".
Яскравим завершенням тижня був відкритий урок з біології "Здоро бути здоровим", який був проведений з метою пропаганди здоровиго способу життя, збередення і зміцнення здоров'я школярів. Під час уроку учні отримали чимало порад, щодо загартування свого організму, підтримки його у тонусі.
Всі заходи, які були проведені у рамках тижня, розвивають у учнів самостійність, ініціативу, творчу активність, стимулюють їхні пізнавальні інтереси.

Тиждень початкової школи

З 19.10 по 23.10.2015 року
у школі було проведено тиждень початкової школи

Тиждень розпочався з конкурсу малюнків «Світ навколо мене». Учні в своїх роботах проявили творчість та фантазію, втілили любов до України.
У 1-х класах була проведена тематична годину «Стежками обережності». Епізоди, які були представлені у презентації, довели важливість знань про вогонь, електроенергію, побутові прилади та спонукали дітей до виконання правил безпечної поведінки.
У рамках проведення тижня початкової школи класоводи для учнів 2-х класів було проведено виховний захід «Казковий калейдоскоп», де діти поринули у світ казки.
Під час математичного брейн-рингу у 3-А класі, учні загадували суперникам задачі у віршах, складали прислів’я з використанням
Тиждень початкової школи завершився святом для першокласників «Школа нас вітає» та проведенням ярмарку українських страв.
Урочисте закриття тижня початкової школи відбулося на лінійці, під час якої було підведено підсумки, нагороджено переможців у конкурсах, вручено грамоти учням, висловлено подяки вчителям і батькам.
Всі заходи, які були проведені у рамках тижня, сприяють інтелектуальному та творчому розвитку дитини, формуванню моральної культури особистості, національної свідомості, виховують патріотизм, любов до Батьківщини та рідної мови.

Галерея "Тиждень початкової школи 2015"

Кiлькiсть переглядiв: 1292