До уваги батьків майбутніх першокласників!

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Oголошується набір дітей до першого класу на 2024/2025 навчальний рік!
Ми раді бачити Вашу дитину учнем Харківської гімназії № 71.
В закладі створені всі умови для отримання базової середньої освіти в новій українській школі.
Мова викладання –українська. Вивчення англійської мови з 1 класу.
До послуг Ваших дітей:
- навчання та виховання в світлих сучасних класах;
- облаштоване укриття у підвальному приміщенні з трьома виходами, вентиляцією та стабільним wi-fi;
- досвідчені вчителі та ввічливий персонал;
- уроки комп'ютерної грамотності;
- у разі навчання в режимі офлайн: група подовженого дня та гуртки за інтересами.
Набирають 1-ші класи у 2024/2025 навчальному році вчителі, які в своїй роботі використовують сучасні освітні технології інформаційно-комунікативного навчання та ефективні форми і методи ведення уроків.
Педагоги розвивають у дітей основні компетентності, творчі здібності, підтримують їхні обдарування, формують навички самоосвіти особистості, виховують загальнолюдські моральні якості, патріотизм, національні почуття, повагу до народних традицій.