Trick or treat

/Files/images/2023_novini/Хелловін.jpg
Хелловін вважається одним із найпопулярніших свят Великобританії. 01 листопада 2023 року учні 1-А класу в укритті закладу освіти мали можливість детальніше ознайомитись зі звичаями та традиціями святкування Хелловіну. Діти дізнались про походження цього свята, його атрибути і символи та взяли участь у змаганні.Кінець заходу був, як годиться за традиціями Хелловіну –«Trick or treat» – із солодощами.

Відзначення Дня Європи

У рамках святкування Дня Європи 9 травня 2023 року з метою ознайомлення дітей з країнами Європи, їх особливостями, досягненнями, традиціями, можливістю долучитися до європейських цінностей, у закладі освіти були проведені тематичні виховні заходи. Учні 8-х класів здійснили віртуальну подорож"Мандруючи Європою" ("Travelling Europe").
Серед учнів ХЗОШ № 71 та Mittelschule Schlößleinsgasse проведений розважальний онлайн захід англійською мовою "In intellectual gameshow".
/Files/images/vroklub/День Європи (1).jpg /Files/images/vroklub/День Європи (2).jpg

Фоточелендж "З Україною в серці"

/Files/images/2023_novini/День Європи (1).jpg /Files/images/2023_novini/День Європи (2).jpg

Святкування дня Європейських мов

/Files/images/vroklub/Європейський день мов.jpg
26 вересня відзначається день Європейських мов.
Мова – це засіб спілкування і має велике значення в житті кожної людини. Кожен хоче мати можливість висловитися і бути вислуханим. Про таку значимість мови йшлося в закладі освіти під час дистанційних заходів на честь дня Європейських мов.

Співпраця з містом побратимом Нюрнберг

/Files/images/vroklub/Співпраця з містом побратимом (1).JPG

/Files/images/vroklub/Співпраця з містом побратимом (2).JPG

/Files/images/vroklub/Євроклуб1.jpg 25 березня 2021 року відбувся ON-LINE коктейль: clubs' meeting між євроклубами ХЗОШ №26,70,71. Зустріч була організована з метою об'єднання та подальшої співпраці.

Керівники шкільних євроклубів разом з учнями ознайомили з діяльністю клубу та перспективами на майбутнє. Були заплановані спільні заходи з метою спонукати дітей вивчати іноземні мови.

/Files/images/vroklub/Обмен опытом клубов.jpg
16 березня 2021 року у рамках об'єднання шкільних євроклубів підгаслом "Єднаймось разом!" було проведено он-лайн конференцію між закладами освіти 26,70 та 71, на якій вирішувалиь питання щодо співпраці:
1) Про плідну співпрацю трьох євроклубів;
2) Про реєстрацію шкільних євроклубів у Euroquiz;
3)Про онлайн-зустріч, яка відбудеться 01.04.2021 (привітання та знайомтво євроклубів) "ON-LINE коктель: clubs'meeting" та перспективні плани на літні канікули;
4) Про участь у конкурсі шкільних євроклубів у спільному проєкті "Навколишнє середовище - краєвиди Харкова з QR-кодами та екопродукції" в Euroquiz;
5) Продовжити обмін досвідом закладів освіти 26 та 71: проведення вчителями англійської мови спільного онлайн уроку між учнями 7-8 класів на тему "Харків. Умовні речення 1 та 2 типу" (квітень).

/Files/images/vroklub/День Європи в Україні.jpg
15 травня 2020 року учні 8-11 класів закладу освіти долучились до Всеукраїнського онлайн-уроку "Європа починається з тебе" на YouTube-каналі Укрінформу до дня Європи в Україні. Захід був спрямований на популяризацію європейських демократичних цінностей та європейської інтеграції серед учнів, формування "європейської свідомості” та відчуття “громадянина Європи”, усвідомлення серед молодих українців своєї приналежності до Європи.
Учасниками уроку були віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе; перший заступник міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова; український тележурналіст, актор, сценарист і музикант Майкл Щур.