/Files/images/vroklub/День Європи в Україні.jpg
15 травня учні 8-11 класів закладу освіти долучились до Всеукраїнського онлайн-уроку "Європа починається з тебе" на YouTube-каналі Укрінформу до дня Європи в Україні. Захід був спрямований на популяризацію європейських демократичних цінностей та європейської інтеграції серед учнів, формування "європейської свідомості” та відчуття “громадянина Європи”, усвідомлення серед молодих українців своєї приналежності до Європи.
Учасниками уроку були віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе; перший заступник міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова; український тележурналіст, актор, сценарист і музикант Майкл Щур.

З 17 по 19 лютого 2019 року серед учнів початкової школи відбувся конкурс малюнків "My favourite animal".
/Files/images/vroklub/Любимое животное_1.jpg /Files/images/vroklub/Любимое животное.jpg

/Files/images/vroklub/Казки.jpg
З 13 січня по 17 січня 2019 року в рамках декади «Світ без кордонів» був проведений Тиждень німецької поезії «Das schöne Deutschland», під час якої учні декламували вірші та прозу німецькою мовою, інсценізували казки.

Напередодні Новорічних та Різдвяних свят у грудні 2019 року в закладі освіти відбулись майстер-класи "Новорічні прикраси у європейському стилі"
/Files/images/vroklub/Новорічні прикраси_1.jpg /Files/images/vroklub/Новорічні прикраси.jpg

/Files/images/vroklub/День Європи.jpg
Упродовж листопада 2019 року відбулись засідання Євроклубу за темою "Знайомтесь - Європейський союз".

/Files/images/vroklub/Екскурсія на фабрику.JPG
Five o'clock Tea - час пити чай. 6 вересня члени клубу "ITF" побували на цікавій екскурсії на чайній фабриці "Ahmad Tea".

Влітку 2019 року шкільний Євроклуб "ITF" презентував культурну спадщину України на Міжнародному фестивалі "Kiel hat Kultur" у місті Кіль (Німеччина).
/Files/images/vroklub/Міжнародний фестиваль «Kiel hat Kultur» 1.jpg /Files/images/vroklub/Міжнародний фестиваль «Kiel hat Kultur».jpg

/Files/images/vroklub/71_зустріч з Євроклубом ЗЗСО№26.jpg
20 травня 2019 року

в рамках Фестивалю шкільних Євроклубів "Діти єднають світ"

з метою налагодження партнерських зв'язків та реалізації спільних проектів

була організована зустріч представників шкільних євроклубів

ХЗОШ №26 та ХЗОШ № 71

за темою "Clubs together"

/Files/images/vroklub/IMG-5d8ea13c7e5393687bd849efce8b93ef-V.jpg
З нагоди відзначення Дня Європи

в рамках фестивалю "Подорож країнами Європи"

було проведено низку заходів

"Знайомтесь - Європейський союз"

/Files/images/vroklub/IMG-22decaac0c635e57193434f7d94606c4-V.jpg
18 квітня 2019 року

координатор Шкільного Євроклубу Піддуда Т.Ю.

взяла участь у XI Міжнародній науково-методичній конференції

"Методологічні та психолого-педагогічні проблеми викладання іноземних мов на сучасному етапі"