Волонтерський проект
"3D - Движение Добрые Дела"

/Files/images/samovryaduvannya/634052b447df923.jpg Автор проекту Тончевська Ольга, учениця 10-А класу.
Керівник проекту Набокова Анна Юріївна, заступник директора з НВР.
Напрямок проекту - волонтерський.
Термін реалізації - безстроковий.
Актуальність проекту. Хочеш відчути себе людиною - допоможи іншому. Цей принцип зрозумілий і близький всім тим, кому знайоме почуття справедливості, хто розуміє, що зробити життя суспільства краще можна тільки спільними зусиллями кожного з його членів. У наш важкий час особливо страждають літні, хворі люди, інваліди, діти-сироти. Щоб допомагатами їм у школі загоном волонтерів був створений проект "3D - Движение Добрые Дела", за допомогою якого кожен учень може дізнатися, де найбільше чекають його допомоги, де час перебування діє краще ніж ліки. В рамках даного проекту проходять різноманітні волонтерські акції.
Волонтерський проект "3D - Движение Добрые дела"

/Files/images/k1030170_gift.jpg Наприкінці листопада 2015 року у нашій школі було оголошено благодійну акцію на користь бібліотеки-філії №5 для дітей м. Слов'янська.

Багато сімей наших учнів відгукнулося на прохання працівників цієї бібліотеки, приміщення та книжковий фонд якої зазнали значних ушкоджень під час бойових дій. Дякуємо всім учасникам благодійної акції, які зібрали бібліотечку дитячої літератури для дошкільгого та молодшого шкільного віку. Наразі зібрана література надіслана на адресу Слов'янської бібліотеки, і незабаром вже буде приносити радість її маленьким читачам.

Хай Рік Новий несе у кожну хату щастя й радості багато!

/Files/images/1185.jpg
Новий рік для нас - більше, ніж просто бій курантів, мандарини і новорічна ялинка. Новий рік - це чаклунство, магія і віра в чудеса, коли найзаповітніші бажання мають право на життя.Всі ми чекаємо подарунків, привітань та сюрпризів. Однак, приємно не тільки отримувати подарунки, але і дарувати їх самими.
/Files/images/samovryaduvannya/izobrazhenie_002_2.jpg

Волонтери Харківського національного медичного університету взяли подарунки, зроблені учнями нашої школи, щоб передати їх пацієнтам Харківського обласного центру паліативної медицини "Хоспіс"
/Files/images/samovryaduvannya/DSCN5947.JPG

Учні навчального закладу взяли участь в акції "Новорічні вітання воїнам АТО", яка проводилась за ініціативою Районної батьківської ради. Було зібрано і передано захисникам вітальні листівки, подарунки, малюнки, обереги, саморобні сувеніри.

Нехай прекрасні зимові свята принесуть впевненість у майбутньому, мир, спокій і злагоду. Прийміть сердечні вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!