Спортивно-оздоровчий проект "Жити здорово"

/Files/images/samovryaduvannya/Vy-rastim-chempiona.jpg Автор проекту Соловйова Карина, учениця 9-А класу.
Керівник проекту Юрченко Ганна Іванівна, педагог-організатор.
Напрямок проекту - спортивно-оздоровчий.
Термін реалізації - середньостроковий.
Анотація проекту. Проект «Жити здорово!» призначений учням 5-11 класів та спрямований на формування у них позитивного досвіду ведення здорового способу життя. Мета проекту: залучення учнів до різноманітних видів активної діяльності через організацію комплексу творчих, спортивних та пізнавальних заходів, покликаних показати як здорово, престижно і цікаво вести здоровий спосіб життя. Проект реалізується в рамках шкільного самоврядування, що об'єднує всіх учнів 5-11 класів. Організатори проекту - учасники спортивно-оздоровчої комісії "Шкільної ради". Заходи проекту проводяться за принципом «рівний-рівному», тобто їх проводять учні, які мають досвід і досягнення в активному здоровому способі життя, творчості, навчанні та спорті і ті, хто має досвід відмови від шкідливих звичок на користь здорового способу життя. Всі заходи носять позитивний оптимістичний характер.
Презентація спортивно-оздоровчого проекту "Жити здорово".