Нове життя старих речей

/Files/images/samovryaduvannya/Нове життя.jpg Автори проєкту: Нечай Маргарита Михайлівна, Олійник Катерина Віталіївна, учениці 8-А класу.
Керівник проєкту: Шагодіна Євгенія Валеріївна, педагог-організатор.
Напрямок проєкту - екологічний.
Термін реалізації - безстроковий.
Анотація проєкту. Ялинкові прикраси раніше робили своїми руками і вони служили оберегами. З плином часу вони ставали реліквіями, зберігались та передавались від покоління до покоління. За кожною такою іграшкою стояла своя неповторна історія. Задля того, щоб відновити чарівний настрій нового року, щоб започаткувати у школі нову традицію – традицію створення новорічних ялинкових прикрас своїми руками. Ми вирішили зробити прикраси зі старих лампочок і пластикових пляшок. Таким чином ми хотіли звернути увагу на проблему екологічного забруднення, і створити з непотрібних речей свято.