Екологічний проект "Що ховається в сміттєвому відрі"

/Files/images/samovryaduvannya/detsad-353671-1451242029.jpg Автори проекту: Сисоєва Валерія, Меркулова Оксана, учениці 7-А класу.
Керівник проекту: Медведєва Лідія Андріївна, вчитель біології.
Напрямок проекту- екологічний.
Термін реалізації- безстроковий.
Анотація проекту. Проект «Жити здорово!» призначений учням 1-11 класів та спрямований на екологічне виховання дітей та дорослих. Мета проекту: наочно показати, що у непотрібних речей є друге життя.
Якщо людина робить речі своїми руками, витрачає години в копіткій праці, вкладає душу, то такі речі особливо приємні і піднімають настрій. Вибір подарунка справа не легка. Завдання полегшується, якщо давно знаєш людину, його смаки, інтереси, нахили.
За бажанням будь-який матеріал можна перетворити на веселу іграшку, прикрасу, подарунковий сувенір, всілякі вироби до свят.
Останнім часом стало дуже популярно дарувати різні подарунки ручної роботи. І це не випадково, адже подібні речі значно відрізняються від стандартних, в кожній з них обов'язково живе своя душа, зберігається тепло, любов і ласка людських рук.
Подібні подарунки виготовляються за допомогою багатьох різних технік рукодільної майстерності з абсолютно різних і часом досить доступних непридатних матеріалів.
Презентація екологічного проекту "Що ховається в сміттєвому відрі".