УЧАСТЬ У КОНКУРСАХ

Районний конкурс "Дружин юних пожежних"
/Files/images/samovryaduvannya/z3_qYQBwmt8.jpg Вітаємо шкільну Дружину юних пожежних "Фенікс", яка посіла ІІІ місце у районному конкурсі.

Дерева полум’ям обвиті,
Трава вся попелом покрита.
Усе живе біжить, тікає,
А сизий дим все покриває.
- Врятуйте! – все навкруг благає,
Аж тут машина під’їжджає…
Це рятувальники примчали
Знаряддя хутко все дістали,
Копали, піною вкривали,
І ліс, звичайно, врятували.
Та тільки сіли відпочити
–Іще виклик - будинок гасити.
Вже пожежникам треба мчати
Людей, будівлі знов рятувати.
Районний конкурс "Україна - це я, Україна - це ти"
/Files/images/Шк_жизнь/IMG_9554.JPG 19.01.2016 на базі ПДЮТ «ІСТОК» до Дня Соборності України відбувся конкурс учнівських робіт серед учнів навчальних закладів району.
За підсумками конкурсу робота учнів 9-А класу посіла ІІІ місце.
Районний конкурс фоторобіт "Ми різні - ми разом"
/Files/photogallery/8390/Ми різні-ми разом.jpg В рамках міського фестивалю «Діалог національнихкультур» (проект «Моя національність – людина») був проведений районний конкурс фоторобіт «Ми різні – ми разом», присвячений Міжнародному дню толерантності. Вітаємо учнів 11-А класу, робота яких посіла ІІ місце у конкурсі.
Районний конкурс "Стоп насильству!"
/Files/images/samovryaduvannya/IMG_7508.JPG Творча робота, недивлячись на складність, є чудовою і піднесеною працею.

Вітаємо Валерію Бугрімову, ученицю 9-А класу,яка посіла І місце у районному конкурсі "Стоп насильству!" у номінації "Плакат"

На фото: Валерія Бугрімова - переможниця районного конкурсу "Стоп насильству" у номінації "Плакат". Плакат В.Бугрімової, який посів І місце у конкурсі.

/Files/images/samovryaduvannya/IMG_7507.JPG /Files/images/samovryaduvannya/IMG_7509.JPG
Районний фестиваль-конкурс "Слобожанська муза"
/Files/images/samovryaduvannya/razn6.jpg У жовтні 2015 року відбувся районний фестиваль-конкурс "Слобожанська муза" у номінації "Художнє слово". Під час конкурсу учасники виконували вірші та віршовані твори (уривки) поетів Слобожанщини, які народилися, жили або працювали в міті Харкові та Харківській області з дня заснування міста.

Вітаємо Качанову Анастасію, ученицю 9-А, яка перемогла у старшій віковій категорії та Онопрієнко Ассію, ученицю 5-А класу, яка стала лауреатом ІІІ ступеня у середній віковій категорії.

Дівчата, бажаємо Вам подальших творчих успіхів, наснаги до праці і процвітання.
Молодша вікова група Середня вікова група Старша вікова група
Районний конкурс "Крокуй до успіху!"
/Files/images/samovryaduvannya/IMG_9025.JPG 7 вересня 2015 року на базі ПТЮД "ІСТОК" був проведений районний конкурс лідерів учнівського самоврядування "Крокуй до успіху". За умовами змагання учасники повинні були подолати чотири етапа:
І етап - конкурс портфоліо "Я лідер"
ІІ етап - захист презентацій "Крокуй до успіху!"
ІІІ етап - вікторина "Я і лідерство"
IV етап - елементи тренінгу "Рішуче дій!".
За результатами конкурсу учениця 9-А класу, голова учнівського самоврядування "Шкільна рада", Качанова Анастасія посіла ІІІ місцє.
Щиро вітаємо Настю з перемогою і бажаємо творчих успіхів!
/Files/images/samovryaduvannya/IMG_9021.JPG /Files/images/samovryaduvannya/IMG_9024.JPG
Презентація "Крокуй до успіху!"
Крокуй до успіху