Театр - це ілюзія, не пов'язана межами буття,
місце, яке дозволяє відчути життя ...

/Files/images/samovryaduvannya/teatr/Этюд.JPG /Files/images/samovryaduvannya/teatr/1-otkryitka-k-dnyu-teatra.jpg
Розвиватись, відпочиваючи, ну, хто про це не мріє? Шкільний театр - прекрасне місце для спілкування дітей різного віку. Тут буває цікаво абсолютно всім - підліткам, учням молодших класів, випускникам, батькам.
Заняття в театральному колективі зміцнюють дружбу між його учасниками і дають привід для позашкільних зустрічей, під час яких відбувається розучування ролей, репетиції вдома і обговорення костюмів.

/Files/images/samovryaduvannya/teatr/83c267dfd67033a527e9f6cb583a8ed3.jpeg

Немає нічого більш захоплюючого, ніж забути на час про нагальні проблеми і зануритися в світ улюблених героїв. Участь у шкільних спектаклях допомагає учням краще зрозуміти мотиви персонажів і вникнути в суть твору, за мотивами якого ставиться сценка. Тим часом, шкільні вистави - один з найкращих видів заходів для проведення різноманітних свят та творчих вечорів.
Театр як явище, як світ, як найтонший інструмент художнього і суспільного пізнання і зміни дійсності надає найбагатші можливості для становлення особистості підлітка. Іншими словами, театральна діяльність - шлях дитини в загальнолюдську культуру, до моральних цінностей свого народу, шлях до себе.
Саме тому на базі навчального закладу силами учнівського самоврядування була створена театр-студія "Етюд".