Спортивно-оздоровчий проєкт
"Жити здорово"

/Files/images/samovryaduvannya/Vy-rastim-chempiona.jpg Автор проєкту Воронкова Аліса, Черкас Владіслава, учениці 6-А класу.
Керівник проєкту Мірошниченко Ірина Олександрівна, учитель фізичної культури.
Напрямок проєкту - спортивно-оздоровчий.
Термін реалізації - середньостроковий.
Анотація проекту. Проєкт «Жити здорово!» призначений учням 5-9 класів та спрямований на формування у них позитивного досвіду ведення здорового способу життя. Мета проєкту: залучення учнів до різноманітних видів активної діяльності через організацію комплексу творчих, спортивних та пізнавальних заходів, покликаних показати як здорово, престижно і цікаво вести здоровий спосіб життя. Проєкт реалізується в рамках учнівського самоврядування, що об'єднує всіх учнів 5-9 класів. Організатори проєкту - учасники спортивно-оздоровчої комісії "Шкільної ради". Заходи проєкту проводяться за принципом «рівний-рівному», тобто їх проводять учні, які мають досвід і досягнення в активному здоровому способі життя, творчості, навчанні та спорті і ті, хто має досвід відмови від шкідливих звичок на користь здорового способу життя. Всі заходи носять позитивний оптимістичний характер.
/Files/images/2020_novini/Олімпійський тиждень.jpg
У закладі освіти відбулись заходи в рамках Європейського тижня спорту #BeActive. Для учнів 8-9 класів проведені майстер-класи "Діти - олімпійська надія України". Для учнів 1-11 класів у дистанційному режимі були проведені виховні години „Олімпійський рух в Україні”; „Від Олімпії до наших днів»; „Поруч з олімпійцями»; „Сторінками історії олімпійського руху”; „Літопис Олімпійських ігор”; „Хто ти, майбутній олімпійцю? ”; „Олімпійське сузір’я України”; „О спорте, ти – мир! ”; „О спорте! Ти – насолода! ”; „Історія олімпійського вогню”; „Швидше! Вище! Сильніше”; „Спорт – посол миру”; „Ми – юні олімпійці”.
/Files/images/2020_novini/Майстер-клас бокс.JPG /Files/images/2020_novini/Майстер-клас футбол.JPG
/Files/images/2020_novini/2019_змагання з шахів1.jpg /Files/images/2020_novini/Естафета.jpg