ЗАХОДИ З ПРОФОРІЄНТАЦІЙНОЇ РОБОТИ

2022/2023 навчальний рік

/Files/images/proforntatsya/71_Всеукраїнський урок профорієнтації_3.jpg
15 березня учні 9, 11-х класів взяли участь у Всеукраїнському уроці з профорієнтації "Обирай професію своєї мрії свідомо", який проводився у прямому ефірі Єдиного Телевізійного Марафону.
/Files/images/proforntatsya/71_Всеукраїнський урок профорієнтації_1.jpg /Files/images/proforntatsya/71_Всеукраїнський урок профорієнтації_2.jpg

2021/2022 навчальний рік

/Files/images/nats-patrotichne_vihovannya/2021_ХНУПС.jpg
6 грудня до нашого закладу освіти завітали курсанти Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івані Кожедуба, які розповіли про особливості навчання в закладі вищої освіти. Учні у свою чергу привітали курсантів з Днем Збройних Сил України та побажали вірно та гордо стояти на сторожі спокою та блага країни.

2020/2021 навчальний рік

/Files/images/proforntatsya/ХНПУ.jpg З метою професійної орієнтації учнів нашу школу відвідали представники ХНПУ імені Г.С. Сковороди, а саме Купіна І.О., кандидат філологічних наук, доцент кафедри теорії і методики викладання філологічних дисциплін у дошкільній, початковій і спеціальній освіті.

Інформація доведена до відома учнів та іхніх батьків

/Files/images/2021_novini/2021 Центр зайнятості.jpg
2 березня 2021 року до школи завітала провідний фахівець відділу профорієнтації Харківського міського центру зайнятості Ромасько Анна Володимирівна, яка провела модуль 1 "Профорієнтаційний урок - як засіб свідомого самовизначення".Мета уроку: знайомити старшокласників з переліком професій, що мають сталий попит на ринку праці та сформувати мотиваційну основу для свідомого вибору виду діяльності. Розповіла про світ професій, основні помилки при виборі майбутньої професії та формулу вибору професії "ХОЧУ-МОЖУ-ТРЕБА" з використанням інформаційного стенду "Барометр професій".