2018/2019 навчальний рік

.

/Files/images/tabr/2019_пожежна частина.jpg
31 травня 2019 вихованці дитячого табору відпочинку на базі ХЗОШ № 71 відвідали 8-му Державну пожежно-рятувальну частину м. Харкова. Діти мали можливість поспілкуватись із черговим караулом та диспетчером пожежної частини, який розвовів школярам про те, як важливо не телефонувати до Служби порятунку заради розваги, та які можуть бути потім наслідки. З дітьми було проведено профілактичну бесіду на тему правил поведінки на воді й під час відпочинку в лісових масивах.
Крім того, під час екскурсії вихованці табору побачили на власні очі робочі будні рятувальників, їхній навчальний клас, їдальню та спальні місця. Особливе захоплення викликала у дітей можливість приміряти бойовий одяг та каску, які захищають рятувальника під час ліквідації пожеж та в різних надзвичайних ситуаціях.
На завершення діти подякувалирятувальникам за проведену екскурсію та пообіцяли дотримуватися правил безпечної поведінки, а дехто, навіть, виявив бажання стати рятувальником.
/Files/images/tabr/2019_пожежна частина1.jpg /Files/images/tabr/2019_пожежна частина2.jpg

.

/Files/photogallery/9308/Перша допомога (4).jpg
25 квітня 2019 року волонтер Харківської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Ірина Князєва провела з учнями 8-А класу тренінг з надання першої долікарської допомоги «Не залишайся байдужим!».
Ірина розповіла про основні засади роботи організації – гуманність, неупередженість, добровільність, єдність, а також про принципи надання першої допомоги.
Найцікавішими були практичні завдання. Розбиралися ситуації, коли людина втратила свідомість, отримала травму, потерпає від кровотечі. Що робити в таких випадках? Як діяти, щоб надати людині допомогу, а не зашкодити?
Учні тренувалися у огляді місця події та умовного потерпілого, наданні першої долікарської допомоги.
/Files/photogallery/9308/Перша допомога (2).jpg /Files/photogallery/9308/Перша допомога (3).jpg

.

/Files/images/dlya_novin/2019_евакуація_січень.jpg
14 січня 2019 року проведено практичні тренування з евакуації учнів із приміщень в разі виникнення пожежі.
До участі в тренуванні було залучено всіх працівників школи та учнів 1-11 класів.
Під час тренування було відпрацьовано:
- сигнали оповіщення та дії за ними;
- алгоритм дій праціників школи у випадку виникнення на території закладу пожежі;
- дії працівників школи з безпечної та швидкої евакуації учнів.
Основним завданням практичного тренування була перевірка готовності працівників та учнів до дій при виникненні надзвичайних ситуацій.
/Files/images/dlya_novin/2019_евакуація_січень1.jpg /Files/images/dlya_novin/2019_евакуація_січень4.jpg
/Files/images/dlya_novin/2019_евакуація_січень3.jpg /Files/images/dlya_novin/2019_евакуація_січень2.jpg

З 16.10.2018 по 19.10.2018 в закладі освіти був проведений Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності, під час якого проведені наступні заходи:
- міні-лекторій під рубрикою "Це повинен знати кожний": основні правила безпеки на дорозі, основні правила безпеки вдома, твоя безпека - це твоя уважність (для учнів 1-11 класів);
- конкурс малюнків "Будь уважним!" серед учнів 4-8 класів;
- вікторина "Правила безпечної поведінки" для учнів 1-6 класів;
- година спілкування "Азбука безпеки" для учнів 7-8 класів;
- відкритий мікрофон "Надзвичайні ситуації та вихід із них" для учнів 9-11 класів;
- протипожежне тренування.
/Files/images/tijdn/2018_Тиждень БЖД.jpg /Files/images/tijdn/2018_Тиждень БЖД6.jpg
/Files/images/tijdn/2018_Тиждень БЖД5.jpg /Files/images/tijdn/2018_Тиждень БЖД2.jpg
/Files/images/tijdn/2018_Тиждень БЖД3.jpg /Files/images/tijdn/2018_Тиждень БЖД4.jpg
/Files/images/dlya_novin/2018_перший урок 5.jpg
3 вересня 2018 року після літнього відпочинку шкільний дзвоник покликав учнів на перший урок, присвячений Безпеці життєдіяльності.
/Files/images/dlya_novin/2018_перший урок 3.jpg /Files/images/dlya_novin/2018_перший урок 4.jpg

2017/2018 навчальний рік

.

/Files/photogallery/9286/DSCN0088.JPG
5 квітня 2018 року у ХЗОШ №71 пройшов показовий День цивільного захисту, об’єктового та протипожежного тренувань.
В заході брали участь Збицька Олена Леонідівна – начальник Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради, представники ГУ ДСНС України в Харківській області; представники Індустріального РВ ГУ ДСНС України в Харківській області; представники Адміністрації Індустріального району; представники Національного університету цивільного захисту, представники Управління патрульної поліції м. Харкова; представники АК «Харківобленерго», представники обласних та м.Харкова курсів удосконалення керівних кадрів, Харківської обласної бібліотеки для дітей.
Захід складвся з двох блоків - теоретичного та практичного.
Директор школи Воробйова О.І. ознайомила присутніх з організацією роботи з цивільного захисту у закладі освіти.
Фомін Артем Анатолійович – провідний інспектор відділу пожежної безпеки управління запобігання надзвичайними ситуаціями ГУ ДСНС України в Харківській області, познайомив присутніх на заході керівників ЗЗСО Індустріального району з порядком забезпечення пожежної безпеки в закладах освіти.
Костюк Юрій Григорович, методист обласних та м. Харкова курсів удосконалення керівних кадрів І категорії, розповів про внесення змін до законодавчу базу з питань цивільного захисту в ЗЗСО.
Під час теоретичного блоку також виступили
Стецюк Євген Ігорович – підполковник цивільного захисту НУ ЦЗУ, старший викладач кафедри піротехнічної та спеціальної підготовки НУ ЦЗУ,
Савельєв Дмитро Ігорович співробітник кафедри спеціальної хімії та хімічної технології НУ ЦЗУ,
Скічко Володимир Володимирович начальник Управління інформаційної політики «Харківобленерго»,
Лупицька Валентина Михайлівна, завідуюча сектором прогнозування та інновацій ОКЗ «Харківська обласна бібліотека для дітей»,
Павлова Олена Олексіївна, Новікова Єлизавета Сергіївна - провідні фахівці відділу психологічного забезпечення та соціально-гуманітарної роботи ГУ ДСНС України в Харківській області,
Мельников Юрій Станіславович, спеціаліст адміністрації Індустріального району по ЦЗ.
Практичний блок складався з інтерактивних занять, які проводили з учнями вчителі та фахівці патрульної служби, представники НУ ЦЗУ, представники психологічної служби ГУ ДСНС у Харківській області, представники Харківобленерго, Індустріального РВ ДСНС в Харківській області.
Під час протипожежного тренування було проведено евакуацію закладу та відпрацювання дій учнів, постійного складу школи при виникненні надзвичайної ситуації, а також евакуацію умовного постраждалого.
Під час показу оснащення та можливостей рятувальної служби відбулося гасіння умовної пожежі рятувальними службами.
/Files/photogallery/9286/DSCN6242.JPG /Files/photogallery/9286/DSCN0132.JPG
/Files/photogallery/9286/DSCN6221.JPG /Files/photogallery/9286/DSCN6231.JPG

.

/Files/images/den_tsz_2017/71_урок безпечне поводження.jpg
2 квітня 2018 року у закладі освіти на першому уроці був проведений урок, присвячений правилам безпечної поведінки у надзвичайних ситуаціях за участю Рудня Є.В., головного інспектора Індустріального РВ ГУ ДСНС України в Харківській області, з метою відпрацювання дій у разі виникнення небезпечних ситуацій.
/Files/images/den_tsz_2017/71_урок безпечна поведінка 2.jpg /Files/images/den_tsz_2017/2018_урок безпечна поведінка 2.jpg

/Files/images/Шк_жизнь/2018_театр Тимур.jpg
.
.
2 лютого 2018 року учні 1-4 класів стали учасниками театралізованого дійства про правила дорожнього руху. Поєднати театральний гумористичний контент, захоплюючі розвиваючі ігри, емоційні ілюстрації та вікторини вдалося завдяки акторам театру "Тимур", які завітали до закладу освіти з виставою "Зверополіс".

.

.

.

.

.

/Files/images/Шк_жизнь/2017_патрульна поліція.jpg .

.

13 грудня 2017 року представниками Управління патрульної поліції м. Харкова серед учнів 9-А класу була проведена просвітницько-профілактична робота щодо запобігання дорожньо-транспортних пригод на вулицях міста.

.

.

.

.

.

/Files/images/Шк_жизнь/ПДД-2016.JPG З метою посилення профілактичної роботи, підвищення рівня культури поведінки дітей на дорогах та закріплення знань Правил дорожнього руху з 13.11.2017 по 17.11.2017 в школі був проведений Тиждень безпеки дорожнього руху. На загальношкільній лінійці «Знай та вивчай Правила дорожнього руху» вчитель основ здоров’я Шевченко М.Г. та учні 7-А класу ознайомили присутніх з історією виникнення Правил та необхідністю їх дотримання. Завідуючий бібліотекою Кударенко Т.Л. підготувала виставку інформаційних матеріалів «Правила дорожнього руху - твої правила». Класний керівник 6-А класу Семенченко Л.В. провела виховну годину «Знай та виконуй Правила дорожнього руху» у формі інтерактивної бесіди з застосуванням фото та відеоматеріалів профілактичної роботи з безпеки дорожнього руху. Учні 1-4 класів переглянули повчальну передачу «Азбука безпеки з тітонькою Совою». Упродовж Тижня були проведені конкурси малюнків «Безпека на дорозі очима дітей» серед учнів 1-4 класів та плакатів «Правила дорожнього руху» серед учнів 5-8 класів.
/Files/images/tijdn/20171020_113955.jpg
З 17.10.2017 по 20.10.2017 в навчальному закладі був проведений Тиждень з основ безпеки життєдіяльності, під час якого проведені наступні заходи:
- бесіда "Харчові отруєння. Причини. Наслідки" (для учнів 1-11 класів);
- вікторина "Правила безпеки при зустрічі зі свійськими та дикими тваринами" (5-8 класи);
- відкритий мікрофон "Правила безпеки при користуванні предметами побутової хімії" (9-11 класи);
- бесіда "Правила безпеки при користуванні комп'ютером";
- бесіда "Наш друг велосипед. Причини травмувань" (3-7 класи);
- протипожежне тренування (евакуація з примущення школи при загрозі пожежі).

/Files/images/tijdn/20171020115209.jpg /Files/images/tijdn/IMG_0225.JPG

.

2016/2017 навчальний рік

.

/Files/images/tabr/IMG_20170529_111620.jpg
29 травня 2017 року вихованці дитячого табору відпочинку з денним перебуванням "Веселка" на базі ХЗОШ № 71 радо вітали представників Червоного хреста Індустріального району м. Харкова.Інструктором з долікарської допомоги був проведений майстер-клас з надання першої допомоги потерпілим.
/Files/images/samovryaduvannya/IMG_20170426_100540.jpg
26 квітня 2017 року представниками Управління патрульної поліції м. Харкова була проведена бесіда з учнями 8-А класу, присвячена безпечному поводженню на дорозі та дотриманню правил дорожнього руху. Із учнями проводились як теоретичні так і практичні вправи, а також конкурси та вікторини.
/Files/images/samovryaduvannya/P4080747.jpg
7 квітня 2017 року шкільна команда "Зефірки в шоколаді та капітан" брали участь у районному етапі міського конкурсу "Юні інспектори руху", який проходив на базі Палацу дитячої та юнацької творчості «ІСТОК». Конкурс проводився за 6 номінаціями: «Агітбригада», «Велоестафета», «Юний регулювальник», «Знання ПДД», «Медична допомога» та «Захист плакату». Вітаємо наших учнів, які вибороли перемогу в номінації "Захист плакату" за скращу соціальну рекламу.
/Files/images/den_tsz_2017/image-0-02-05-a3bf35466241648e0162bc9ce749a0680aa60b5c9476011437f8984e4e9d3fec-V.jpg

7 квітня 2017 року в школі був проведений День Цивільного захисту, під час якого пройшли тематичні заняття та показові виступи санітарних постів.

/Files/images/samovryaduvannya/20130819_181034.jpeg
З 20.02.2017 по 24.03.2017 в навчальному закладі був проведений І етап Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху», з метою активізації роботи щодо запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму. Найкращі роботи учнів Гаврась Христини (4-А клас), Міщенко Ліліани (6-А клас), Баранової Лілії (7-А клас) взяли участь у районному етапі конкурсу.
/Files/images/samovryaduvannya/IMG_20170207_133348.jpg
10 березня 2017 року шкільна команда "Фенікс" брала участь у районному етапі Всеукраїнського конкурсу "Дружин юних пожежних", який проходив на базі ПТЮД "ІСТОК"

Тиждень безпеки дорожнього руху
14.11.2016 - 18.11.2016

№ з/п Заходи Дата проведення Класи Відповідальні Примітка
1. Навчальна гра-інструкція «Любій малечі про серйозні речі» 18.11.2016 1-А, 1-Б Михайленко Н.М.
Шевцова О.В.
2. Бесіда «Безпека на автошляхах» 14.11.2016 2-А, 2-Б Орлова Л.В.
Пашкова Н.О.
3. Гра-змагання «Правила безпечної поведінки учнів на вулицях і дорогах» 17.11.2016 3-А, 3-Б Рева Т.В.
Бардакова Н.Б.
4. Година спілкування «Твій друг – дорожній рух!» 17.11.2016 4-А, 4-Б Корнієнко Т.О.
Полякова Т.В.
5. Зоряна година «Правила руху завчи до ладу, щоб не потрапити раптом в біду!» 14.11.2016 5-А Семенченко Л.В.
6. Відкритий мікрофон «Я учасник дорожнього руху» 16.11.2016 6-А Мудрик О.В.
7. Гра-вікторина «Рух – це життя!» 15.11.2016 7-А Заяць А.М.
8. Бесіда-практикум «Безпека на дорозі – безпечне майбутнє!» 16.11.2016 8-А Корнєєва О.В.
9. Усний журнал "Знання правил дорожнього руху– запорука безпеки на дорозі" 18.11.2016 9-А Турчина А.М.
10. Бесіда «Безпека на дорозі залежить від кожного» 15.11.2016 10-А Шевченко М.Г.
11. Бесіда «Цифри та факти. Безпека на дорогах» 18.11.2016 11-А Баркова В.М.
12. Вікторина на тему «Вивчи правила і знай та завжди їх пам’ятай» 15.11.2016 4-5 Юрченко Г.І.,
класні керівники
13. Вікторина «Дорожня грамота» 16.11.2016 6-7 Юрченко Г.І.,
класні керівники
14. Перегляд мультфільму «Азбука дорожньої безпеки» 17.11.2016 1-4 Юрченко Г.І.,
класні керівники
15. Перегляд документального фільму «Ціна не уваги. Присвячується пішоходам» 17.11.2016 6-9 Юрченко Г.І.,
класні керівники
16. Конкурс віршів, ребусів та загадок про дорожній рух Упродовж тижня 5-10 Семенченко Л.В.
Турчина А.М.
17. Конкурс малюнків на тему «Знай дорослий, знай дитя: Безпека руху – це життя» Упродовж тижня 2-4 Юрченко Г.І.
18. Конкурс плакатів соціальної реклами «Молоде покоління – за безпеку дорожнього руху» Упродовж тижня 5-8 Юрченко Г.І.
19. Виставка тематичної літератури «Правила дорожнього руху – твої правила» Упродовж тижня 1-11 Кударенко Т.Л.

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності
(17.10 - 21.10.2016)

№ з/п Захід Дата проведення Класи Відповідальні виконавці
1 Міні-лекторій під рубрикою «Це повинен знати кожний»:
- Основні правила безпеки на дорозі; 17.10.2016 1-11 Класні керівники
- Основні правила безпеки вдома; 18.10.2016 1-11 Класні керівники
- Твоя безпека – це твоя уважність 19.10.2016 1-11 Класні керівники
2. Конкурс малюнків «Будь уважним!» 20.10.2016 4-8 Класні керівники
3. Вікторина «Правила безпечної поведінки» 21.10.2016 1-6 Класні керівники
4. Година спілкування «Азбука безпеки» 21.10.2016 7-8 Класні керівники
5. Відкритий мікрофон «Надзвичайні ситуації та вихід із них» 21.10.2016 9-11 Класні керівники
6. Відпрацювання дій за ввідними - евакуація 21.10.2016 1-11 Зражевська Т.І.

З 17.10.2016 по 21.10.2016 в навчальному закладі був проведений Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності, під час якого були проведені наступні заходи:
  • в 1-11 класах - міні-лекторій під рубрикою "Це повинен знати кожний": "Основні правила безпеки на дорозі", "Основні правила безпеки вдома", "Твоя безпека - це твоя уважність";
  • серед учнів 4-8 класів - конкурс малюнків "Будь уважним!";
  • в 1-6 класах - вікторина "Правила безпечної поведінки";
  • в 7-8 класах - година спілкування "Азбука безпеки";
  • в 9-10 класах - відкритий мікрофон "Надзвичайні ситуації та вихід із них";
  • в 1-11 класах - відпрацювання дій за ввідними - евакуація.
20.10.2016 в рамках Тижня була організована зустріч з інспектором Індустріального районного відділу Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області Гербатим М.В., який провів бесіду щодо попередження дитячого травматизму при пожежах та надзвичайних ситуаціях.
Також інструктором з долікарської допомоги Червоного хреста Плацовим М.М. був проведений майстер-клас з надання першої допомоги, під час якого розглянули такі питнання:
- первинний огляд потерпілого;
- алгоритм надання допомоги при закритих та відкритих переломах, кровотечах;
- допомога при непритомності, тепловому і сонячному ударі, епілепсії та інших видах втрати свідомості.
/Files/images/tijdn/IMG_0200.JPG /Files/images/tijdn/IMG_0202.JPG
Вікторина "Правила безпечної поведінки" Вікторина "Правила безпечної поведінки"
/Files/images/tijdn/IMG_0208.JPG /Files/images/tijdn/IMG_0219.JPG
Міні-лекторій "Основні правила безпеки на дорозі"Міні-лекторій "Твоя безпека - це твоя уважність"
/Files/images/tijdn/IMG_0213.JPG /Files/images/tijdn/IMG_0216.JPG
Відкритий мікрофон "Надзвичайні ситуаціїх та вихід із них" Година спілкування "Азбука безпеки"
/Files/images/tijdn/IMG_20161020_094720.jpg /Files/images/tijdn/IMG_20161020_095043.jpg
Майстер-клас з надання першої невідкладної допомогиМайстер-клас з надання першої невідкладної допомоги

.

Кiлькiсть переглядiв: 449