/Files/images/tabr/Як жилося.JPG

/Files/images/tabr/2019_відкриття табірної зміни2.jpg
Ось і настала улюблена пора всіх школярів – літні яскраві канікули. 27 травня 2019 року відбулось урочисте відкриття дитячого табору з денним перебуванням "Веселка" на базі ХЗОШ № 71.
Ми радіємо відпочинку , оздоровлюємося ,спілкуємося і сподіваємося, що кожна дитина весело проведе свій час у таборі та отримає велике задоволення.
/Files/images/tabr/2019_відкриття табірної зміни.jpg /Files/images/tabr/2019_відкриття табірної зміни1.jpg

/Files/images/tabr/2019_конкурс малюнків на асфальті.jpg
31 травня 2019 року напередодні Дня захисту дітей у дитячому таборі відпочинку з денним перебуванням "Веселка" на базі школи серед вихованців загонів "Друзі forever" та "Мандрівники" відбувся конкурс малюнків на асфальті "Дитинство моє веселкове".
/Files/images/tabr/2019_конкурс малюнків на асфальті1.jpg /Files/images/tabr/2019_конкурс малюнків на асфальті2.jpg

/Files/images/tabr/2019_пожежна частина.jpg
30 та 31 травня 2019 вихованці дитячого табору відпочинку на базі ХЗОШ № 71 відвідали 8-му Державну пожежно-рятувальну частину м. Харкова.
Діти мали можливість поспілкуватись із черговим караулом та диспетчером пожежної частини, який розвовів школярам про те, як важливо не телефонувати до Служби порятунку заради розваги, та які можуть бути потім наслідки. З дітьми було проведено профілактичну бесіду на тему правил поведінки на воді й під час відпочинку в лісових масивах.
Крім того, під час екскурсії вихованці табору побачили на власні очі робочі будні рятувальників, їхній навчальний клас, їдальню та спальні місця. Особливе захоплення викликала у дітей можливість приміряти бойовий одяг та каску, які захищають рятувальника під час ліквідації пожеж та в різних надзвичайних ситуаціях.
На завершення діти подякувалирятувальникам за проведену екскурсію та пообіцяли дотримуватися правил безпечної поведінки, а дехто, навіть, виявив бажання стати рятувальником.
/Files/images/tabr/2019_пожежна частина1.jpg /Files/images/tabr/2019_пожежна частина2.jpg

/Files/photogallery/9308/Квест ХДНБК.jpg
Вихованці пришкільного табору "Веселка" 5 червня 2019 року відвідали Харківську державну наукову бібліотеку ім. В.Г.Короленка.
У стінах бібліотеки учні перетворилися на козаків-характерників та спостережливих розвідників, прочитали зашифорваний лист від козацького гетьмана, приготували найулюбленішу страву козаків і навіть побудували фортецю.
Все це стало можливим у рамках бібліотечного квесту «На Слободу за свободою», які підготували і провели співробітники відділу «Україніка»
ім. Т. Г. Шевченка разом з колегами з відділу науково-інформаційного забезпечення інноваційних процесів та відділу літератури іноземними мовами.
/Files/photogallery/9308/Квест ХДНБК (2).jpg /Files/photogallery/9308/Квест ХДНБК (3).jpg

/Files/images/tabr/2019_ТЮЗ.jpg
6 червня 2019 року вихованці загону "Вітрильник" дитячого табору відпочинку з денним перебуванням "Веселка" переглянули виставу "Русалонька" в театрі Юного глядача.

/Files/images/tabr/2019_трогательный зоопарк.jpg
7 червня 2019 року вихованці загону "Сонечко" дитячого табору відпочинку з денним перебуванням "Веселка" відвідали контактний зоопарк в ТЦ "Sun Mail".

/Files/images/tabr/2019_планетарий1.jpg
12 червня 2019 року вихованці загону "Вітрильник" дитячого табору відпочинку з денним перебуванням "Веселка" здійснили культпохід до Харківського планетарію.

/Files/images/tabr/2019_закрытие.jpg
13 червня 2019 року в дитячому таборі відпочинку з денним перебуванням "Веселка" відбулось свято з нагоди закінчення табірної зміни.
Швидко проминули дні в таборі. Скільки всього цікавого відбувалося за цей час: веселощі, конкурси, різні забави, цікаві ігри та екскурсії.
Ми з радістю будемо чекати наших вихованців на наступний рік в таборі "Веселка".
Велика подяка вихователям, які доклали чимало зусиль,щоб діткам було весело та цікаво.