• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Відкриті дані

Набори даних, які підлягають оприлюдненню
у формі відкритих даних

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 №835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних» зі змінами, внесеними Постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 409 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо відкритих даних» оприлюднено набори даних на веб-порталі відкритих даних Харкова та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних.
Наказ ХЗОШ № 71 від 18.06.2019 № 148 "Про внесення змін до переліку наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, та періодичності оновлення наборів даних на сайті Харківської міської ради, міського голови та виконавчого комітету та на веб-сторінці на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних".
Наказ ХЗОШ № 71 від 26.04.2018 № 92 "Про визначення переліку наборів даних, які підлягають оприлюд-ненню у формі відкритих даних, та періодичності оновлення наборів даних на сайті Харківської міської ради, міського голови та виконавчого комітету та на веб-сторінці на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних".
Наказ ХЗОШ № 71 від 26.04.2018 № 91 "Про призначення відповідального за набір даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних на веб-порталі відкритих даних Харкова та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних".

Перелік наборів даних,
розпорядником яких є Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 71
Харківської міської ради Харківської області,
що підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних
на веб-порталі відкритих даних Харкова
та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних

1. Довідник Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 71 Харківської міської ради Харківської області, у тому числі її ідентифікаційний код, офіційний веб-сайт, адреса електронної пошти, телефони та адреса.
2. Інформація про організаційну структуру Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 71 Харківської міської ради Харківської області.
3. Нормативи, що затверджуються та підлягають оприлюдненню відповідно до закону Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 71 Харківської міської ради Харківської області.
4. Звіти, в тому числі щодо задоволення запитів на інформацію.
5. Інформація про систему обліку, види інформації, яка Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 71 Харківської міської ради Харківської області.
6. Адміністративні дані в значенні Закону України «Про державну статистику», що збираються (обробляються) та підлягають оприлюдненню відповідно до вимог закону.
ЗНЗ-1
83-РВК
1-ЗСО
7. Інформація про нормативно-правові засади діяльності Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 71 Харківської міської ради Харківської області.
8. Фінансова звітність Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 71 Харківської міської ради Харківської області.
9. Дані про надходження звернень на гарячі лінії.
10. Дані про педагогічних працівників Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 71 Харківської міської ради Харківської області.
11. Територія обслуговування Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 71 Харківської міської ради Харківської області.
12. Надходження і використання благодійної допомоги.
13. Реєстр наборів даних, що перебувають у володінні Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 71 Харківської міської ради Харківської області.
Кiлькiсть переглядiв: 409