• Ви знаходитесь тут:

• Соціально-психологічна служба

СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНА СЛУЖБА

Соціально-психологічна служба організована для створення сприятливих умов для розвитку і соціалізації, психологічного комфорту і безпеки учнів, атмосфери взаємодопомоги та співробітництва у навчально-виховному процесі між педагогами, учнями та батьками

Соціально-психологічну службу нашого навчального закладу представляють

практичний психолог
Рибалко Наталя Олександрівна

соціальний педагог
Яковенко Марина Олександрівна

Основні напрямки роботи:

- Психодіагностична робота (виконання різних методик, тестів, опитувальників на виявлення особових особливостей, міжособових відносин, пізнавальних процесів);
- Консультативна робота, яка полягає в допомозі людині у вирішенні психологічних проблем;
- Психокоректувальна та профілактична робота, направлена на подолання негативних явищ освітньому просторі школи, в сім'ї, в соціальному оточенні;
- Просвітницька діяльність;
- Індивідуальна і групова розвиваюча робота (розвиток здібностей, формування особи учня)

Наші рекомендації. Візьміть на замітку:

Екстрена психологічна допомога

Шановні учні, батьки, вчителі!

Продовжує свою роботу Телефон довіри.
У житті кожного іноді виникають проблеми, вирішити які наодинці важко. Ви можете розраховувати на підтримку, компетентну консультацію та практичну допомогу.

Телефон довіри: 764-22-39

Також ви можете звернутися за такими телефонами:

705-04-69

ЩОДНЯ
ЦІЛОДОБОВО

Телефон довіри Харківського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей і молоді

771-84-57

ПО БУДНЯХ
з 9- 00
до 17- 45

Телефон довіри Харківського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей і молоді «Довіра»

706-32-84

ПО БУДНЯХ
з 17- 00
до 21- 00

Телефон довіри «Нитка Аріадни»

8-800-500-21-80
(безкоштовно зі стаціонарних тел.)

ЩОДНЯ
з 9- 00
до 21- 00

Всеукраїнський телефон довіри для дітей і молоді

Про роботу Харківської обласної центральної
психолого-медико-педагогічної консультації

Шановні батьки та вчителі!
Доводимо до Вашого відома, що в області працює Харківська обласна центральна психолого-медико-педагогічна консультація (ХОЦ ПМПК), яка є державною діагностико-корекційною структурою.
Діяльність ХОЦ ПМПК спрямована на виявлення, облік, діагностичне обстеження дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку, віком до 18 років, направлення їх до спеціальних дошкільних та загальноосвітніх навчальних, лікувальних закладів відповідного типу, установ та закладів системи праці та соціального захисту населення.

Також спеціалісти ХОЦ ПМПК консультують батьків (або осіб, що їх замінюють), педагогів, медичних працівників з питань навчання, виховання, соціальної адаптації та інтеграції у суспільне життя дітей з відхиленнями в психофізичному розвитку.
З метою виявлення, обстеження дітей з психофізичними вадами та обстеження дітей, які були направлені на корекцію, Харківською обласною центральною психолого-медико-педагогічною консультацією будуть проведені виїзні засідання на базі ДНЗ №№ 240, 268 та 439.
Графік проведення розміщено на сайті Управління освіти Орджонікідзевсього району у розділі ''Корисна інформація''.

/Files/images/arrow.jpgДодаткову інформацію про діяльність ХОЦ ПМПК та спеціальних навчальних закладів можна отримати за телефоном (057) 392-01-63
електронною поштою
kukhocpmpk@ukr.net