ФОТОЗВІТИ ПРО ПРОВЕДЕНІ ЗАХОДИ

/Files/photogallery/8397/Тренінг Жорстоке (2).jpg
28 березня 2018 року практичним психологом О.О. Літвяковою було проведено тренінг для педагогів "Запобігання жорстокого поводження з дітьми в школі. Розвиток навичок саморегуляції".
Метою заходу було підвищення соціальної і педагогічної компетентності у роботі з дітьми і підлітками, пошук особистісних і суспільних ресурсів, навичок розв'язання конфліктних ситуацій само- і взаємодопомоги.

/Files/photogallery/8397/Тренінг Жорстоке (4).jpg /Files/photogallery/8397/Тренінг Жорстоке (5).jpg

/Files/photogallery/8397/Тренінг для вчителів.JPG

3 січня 2018 року практичним психологом Оленою Олександрівною Літвяковою був проведений тренінг для вчителів, спрямований на розвиток рефлексії та профілактіки емоційного вигоряння педагогів.
У тренінгу, метою якого було підвищення професійної компетентності, здатності самостійно ефективно та відповідально будувати взаємовідносини та комунікації з колегами та учнями, взяли участь 16 вчителів.

/Files/photogallery/8397/DSCN5350.JPG /Files/photogallery/8397/DSCN5358.JPG