• Ви знаходитесь тут:

• Сторінка психолога

ПСИХОЛОГІЧНА СЛУЖБА

Психологічна служба організована для створення сприятливих умов для розвитку і соціалізації, психологічного комфорту і безпеки учнів, атмосфери взаємодопомоги та співробітництва у навчально-виховному процесі між педагогами, учнями та батьками

Психологічну службу нашого закладу освіти представляє

Практичний психолог
Літвякова Олена Олександрівна

Графік роботи:

понеділок, четвер - 12.30 - 16.30
вівторок, середа, п'ятниця - 9.00 - 13.00
вівторок (методичний день)

Консультації для вчителів, учнів та батьків:

понеділок - 12.30 - 16.00
четвер - 15.00 - 16.30
Практичний психолог може консультувати з питань розв’язання складних життєвих ситуацій, аналізу психологічного настрою дитини, з’ясування причини конфліктів, непорозумінь, надати поради щодо виходу з емоційних стресів, тощо.

Ви можете поспілкуватись з Оленою Олександрівною щодня
(за графіком роботи)
або замовити зустріч із нею за телефоном 93-30-51

Напрямки діяльності психологічної служби:

1. Психологічна підготовка до навчання в школі: вивчення психологічної готовності першокласників до навчання у школі;

2. Адаптація дітей до умов перебування у навчально-виховному закладі: виявлення першокласників, які мають труднощі в адаптаційний період а також визначення рівня адаптації учнів при переході з початкової до середньої школи;

3. Організація роботи з обдарованими дітьми та дітьми з творчими здібностями: виявлення талановитих і обдарованих дітей;

4. Організація роботи з "важкими" учнями;

5. Професійне самовизначення старшокласників: визначення професійних нахилів, здібностей та інтересів учнів;

6. Сприяння психологічному здоров'ю дітей, підлітків, батьків та педагогів;

7. Попередження суїцидальної поведінки дітей та підлітків, насильницьких дій у родині та навчальному закладі;

8. Організація роботи з пільговим контингентом.

9. Оптимізація навчально-виховного процесу.

Шановні учні, батьки, вчителі!

Продовжує свою роботу Телефон довіри.
У житті кожного іноді виникають проблеми, вирішити які наодинці важко. Ви можете розраховувати на підтримку, компетентну консультацію та практичну допомогу.
Телефон довіри: 764-22-39
Також ви можете звернутися за такими телефонами:

Телефони довіри. Гарячі телефонні лінії:

• 705-04-69
    "Телефон довіри" Харківського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
  • 771-84-57
    "Телефон довіри" Харківського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді “Довіра”
    (пн-пт, 10.00-18.00).
  • 0 800 500335
    Національна гаряча лінія з питань протидії насильству та захисту прав дитини Міжнародного правозахисного центру «La Strada-Україна»
    (безкоштовно зі стаціонарних телефонів).
  • 0800500 225
    Національна гаряча лінія з попередження торгівлі людьми Міжнародного правозахисного центру «La Strada-Україна» (безкоштовно зі стаціонарних телефонів).
  • 0 800 500451
    Всеукраїнський телефон довіри з питань ВІЛ/СНІДу
  • 752-74-38
    Харківське обласне відділення
    «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ» .
  • 08005030800
    Гаряча телефонна лінія з проблеми туберкульозу благодійного фонду «Розвиток України»
    (цілодобово, безкоштовно зі стаціонарних телефонів).
  • 715-64-15
    "Телефон довіри" Харківської обласної асоціації екстреної психологічної допомоги
  • 712-30-16
    Харківський обласний благодійний фонд "Соціальна служба допомоги".
  • 714-38-50
    Телефон довіри Харківського регіонального центру з попередження торгівлі людьми Міжнародної організації «Жіноча громада».
  • 705-12-66
    Регіональна гаряча лінія із запобігання та протидії домашньому насильству.
  • 750-80-83
    Центр інформування громадян, яким потрібні соціальні послуги.
  • 751-43-36, 751-20-03
    Телефон довіри Центра духовної та соціально-психологічної реабілітації «Еммануїл»
    (наркоманія і ВІЛ/СНІД).