Поради батькам першокласників

Щоденно цікавтесь успіхами дитини в школі. Радійте успіхам малюка, допомагайте йому. Але пам’ятайте, що допомога і контроль не повинні бути муштрою, моралізуванням. Головне — підтримуйте інтерес до навчання.
    Привчайте учня до охайності, дбайливого ставлення до власного та шкільного майна, навчальних посібників.
    Спілкуйтесь з дитиною, розвивайте її мову. Цікавтесь справами і проблемами дитини. Намагайтесь вислухати дитину до кінця. Поділитися своїми враженнями — природна потреба малюка.
    Допоможіть дитині відчути себе рівноправним членом сім'ї. Вирішуйте всі справи разом із нею. Нехай вона має свої обов'язки.
    Привчайте дітей до самообслуговування і формуйте трудові навички, любов до праці.
    Піклуйтесь про здоров'я Вашої дитини. У вільний від занять час надавайте перевагу прогулянкам на свіжому повітрі.
    Не допускайте конфліктних ситуацій у присутності дітей. Це знижує Ваш авторитет в очах дитини.
    Привчайте дитину до зібраності, організованості, відповідальності. Шкільний колектив (клас) — це друга сім'я для Вашої дитині. Сприяйте тому, щоб дитина була рівноправним членом цієї сім'ї — брала активну участь у житті класу, заходах, які проводитимуть. Завжди відвідуйте збори і заняття для батьків.
    Пам'ятайте, що добитися бажаних результатів у вихованні і навчанні дітей можна лише спільно з учителем.
    Учитель — Ваш перший порадник і друг, радьтеся з ним.
    Кол-во просмотров: 33