• Вы находитесь здесь:

• Новости

ХІХ обласна виставка ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття»

2010-05-17

/Files/photogallery/13/IMG_7086ф.jpg

12-13 травня в ХОНМІБО проходила ХІХ обласна тематична відкрита виставка ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття» за темою «Інноваційні підходи в організації діяльності бібліотек навчальних закладів».

Виставку відвідало 290 осіб із 35 районів Харківської області. Під час виставки відбулися презентації, «круглі столи», ділова гра, майстер-клас, педагогічне ток-шоу та віртуальна подорож «Бібліотеки України, Росії, Білорусії для дітей», яку презентували працівники Харківської обласної бібліотеки для дітей.

Наша школа провела презентацію за темою "Інформаційна робота шкільної бібліотеки" та ділову гру "Шляхи підвищення інформаційної компетентності користувачів шкільної бібліотеки"

Згідно з рішенням оргкомітету за результатами участі у виставці бібліотека нашої школи визначена одним з переможців і нагороджена дипломом за ґрунтовну індивідуальну роботу з користувачами

Кол-во просмотров: 27