26 квітня -
    25-та річниця аварії на Чорнобильській АЕС

Чорнобиль… Це слово назавжди увійшло в людську свідомість як символ глобальної екологічної катастрофи.

Адже вибух на ЧАЕС зачепив понад три з половиною мільйона людей, у тому числі півтора мільйона дітей, завдавши значної шкоди їх здоров’ю.

Запрошуємо відвідати книжкову виставку "Чорнобиль. Без права на забуття", яка присвячена цій трагічній сторіінці у житті нашої країни і всього людства.

/Files/photogallery/16/Чорнобиль.JPG

До вашої уваги матеріали про Чорнобильську трагедію у мережі Інтернет:

Указ Президента України від 11.10.2010 року № 937 "Про заходи, пов'язані з 25-ми роковинами Чорнобильської катастрофи"

До 25-річчя Чорнобильської трагедії (веб-сторінка на сайті Президента України)

Національний музей «Чорнобиль»

Чорнобильська катастрофа (Вікіпедія)

Документальні фільми про чорнобильську катастрофу

2011 - Рік Космосу

У 2011 році виповнюється 50 років від часу першого польоту у космос людини –
    Юрія Олексійовича Гагаріна.

Це сталося 12 квітня 1961 року. Саме на честь цієї події названо вулицю 12 Квітня, на якій розташована наша школа.

Шкільна бібліотека запрошує відвідати книжкову виставку, присвячену Року Космосу.
    На ній представлені книги про космонавтику та авіацію, перші космічні подорожі.
    У розділі "Україна - космічна держава зібраний матеріал про українських космонавтів
    та про внесок нашої країни у освоєння космічного простору.

/Files/photogallery/12/IMG_1460.JPG

8 лютого виповнюється 75 років
    Орджонікідзевському району Харкова

До цієї ювілейної дати шкільна бібліотека підготувала книжкову виставку